Zoo New York - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Abstraktní, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

počet figúrok zvieratiek?

Ahojte, kúpil som hru od ruky a skontroloval obsah. Všetko je OK, až na počty figúrok zvieratiek. Chyba ale podľa mňa nie je u predajcu. 

Na krabici sú dva odlišné údaje o ich počte: na jednom mieste sa píše, že 127 zvieratiek, ale na druhom, že má byť po 28 z každého druhu (okrem slona, samozrejme). Už tu matematika nepustí. Tak som spočítal realitu, a došiel som k týmto číslam: mám 24 líšok, 24 tučniakov, 24 klokanov, 26 plameniakov a 28 surikát. Spolu to záhadne sedí na 127 zvieratiek (so slonom). Prečo ale nie je zhodný počet zvieratiek? Je počet zvieratiek v hre obmedzený? Narýchlo som to nenašiel v pravidlách, ale sú tam také žetóny po tri zvieratká, že keby došli figúrky… tak zrejme počet obmedzený nie je. 

Máte to takto rozdelené aj Vy?

20.11.2021 01:11:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Vím, že tam byla nějaká chyba už u distributora v počtech zvířátek.

20.11.2021 10:03:45

Ja som kupoval novú hru a priamo v krabici bol papier od mindoku o chybe v počte zvierat. Citujem:

"V počtu komponent na bočnicích byla bohužel ve verzi, kterou nám původní vydavatel poskytnul, chyba, která se dostala i do překladu. Ve hře je po 24 tučnácích, klokanech a polárních liškách, 26 plameňáků a 28 surikat. Na krabici je chybně uvedeno 28 ks každého zvířete. Omlouváme se za nepřesnost."

20.11.2021 12:56:45 | Upraveno autorem (porovnej)

hmmm, ďakujem veľmi pekne obom… 

hru som ešte nehral, ani som nestihol preštudovať pravidlá… má zmysel, že zvierat nie je rovnaký počet?

20.11.2021 21:47:36

Ne, je to téměř jedno. Možná jestli budeš hrát v pěti, tak se to nějak projeví. Ale řekl bych, že půjde o nějakou hodně ojedinělou situaci. Mně se nikdy nestalo, že by mi figurka chyběla.

20.11.2021 23:53:39 | Upraveno autorem (porovnej)

ďakujem

21.11.2021 20:51:37

Vybíráme z Bazaru

AdapTableTop - modulární systém na deskovky
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas