Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

standalone expansion?


že by samostatně hratelné rozšíření?... na tajné základně na Marsu
https://www.facebook.com/groups/SpaceCatLovesCheetos/permalink/1557144267787178/
31.3.2020 18:46:47

JJ

Mluvilo se o tom v Jouob castu s Pogem. Dvě nějaký úplně nový rozšíření...

31.3.2020 18:59:45

Hm

Takze na Carnomorfy a Voidseers muzeme asi zapomenout,co...

31.3.2020 19:02:23

Rozšíření
Čert vem ty monstra. Já nutně potřebuju ty postavy.

1.4.2020 09:30:35

egonpys

Tak ty tu rozhodně nevyjdou protože byli součástí SG a některý exklusive ty do retailu nepujdou ani v zahraničí asi.. Doporučuju koupi na bazaru rozšíření aftermath tam je najdeš všechny..

1.4.2020 12:13:28

News
Na strankach kampane k Nemesis vysel update s novinkami....

https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/1897919106?ref=ek0vh3&token=dace0a50

Ve zkratce: Ano, pujde koupit vsechna rozsireni z puvodni hry, vcetne Aftermath!!

9.4.2020 17:02:29 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
Což je zase klasickej poděl na původní backry. V poslední době se vážně už nevyplatí na KS vůbec lézt. Viz. 7th Continent.

9.4.2020 17:18:03

Proc?
Spis podel na ne-backery. Vyplati se koupit (ted jiz) overenou hru na ks s kupou bonusu,nez pak ty bonusy za prestrelenou cenu kupovat na bazaru...tohle zrovna bude dalsi megauspesna kampan

9.4.2020 17:21:01

KS - Preklady expanzi

Hmm, kez by se do ty KS kampane pokusil nejak nasoukat Mindok a mohly tak spatrit svetlo sveta i CZ preklady ostatnich expanzi, ktery se nedostanou do retailu. Resp. snad lze dle jejich FAQu chapat, ze tu je ta moznost:
---
Will I be able to buy other expansions at new Kickstarter? Yes! You will have access to all previous expansions, including Aftermath expansion!

Language editions? As always, if there will be enough interest / popularity, we will be happy to make them!
---

9.4.2020 17:26:23

Mno

Nepamatuju jedinou kampan (ok, Mars Neklid), kde by byl ze strany ceskych backeru takovy zajem, ze by udelali ceskou verzi. Ale rad se necham prijemne prekvapit

9.4.2020 17:32:16

Mizy
Já teda nechodil na KS nikdy primárně za účelem mít něco, co nebudou mít ostatní, ale za účelem nakoupit několikanásobně více obsahu za stejnou cenu jako v retailu, nebo koupit něco, co v retailu vůbec nebude...

9.4.2020 17:39:35

Pepsson

Souhlas, ze AR asi pujdou po velkejch cislech, takze s cestinou nejspis ostrouhame. Na druhou stranu, kdyz se Fox in the Box zvladne nasoukat do KS kamani i s relativne mensi cilovou skupinou (HF4, Successors...), tak by se o to Mindok mohl s vetsi cilovkou taky pokusit.

9.4.2020 17:56:33

MindOK

Mohl by se prosím MindOK vyjádřit k lokalizaci rozšíření? Rád bych věděl, jestli počkat na českou verzi a nebo jít do toho KS v angličtině.

9.4.2020 18:15:09

KS2
Trochu mě to jako backera mrzí, už se z toho prostě stal bussines se vším všudy a je potřeba kout železo, dokud je ještě žhavé.. Těžko ale někomu vyčítat, že se snaží vydělat co nejvíc peněz....

9.4.2020 19:40:20

KS / Retail
Já teda mám komplet all in Nemesis a stejne jsem rád že si budou tohle moct koupit i ostatní. Spíš nemám rád když má hra na KS nejaky exklusive bonusy ktery pak v obchode nesezenes a na bazarech se někdy draží za nesmyslný částky. Tento model co nastavil CMON je jen ždímačka a nic víc.. Abych měl hru komplet musel bych financovat každý druhý KS a to je na prd.. Navíc když se objeví možnost domácí lokace stejně jsou nějaký věci ze hry nedostupný. Prostě na nic. Libí se mi jak to třeba dělá Phalanx na KS a pak v retailu.. to je aspoň vydavatel s hráčským srdcem..

9.4.2020 21:39:00

Medik
Zajímalo by mě, jestli tam půjde dokoupit i medik, nebo jej nechají jako KS exclusive pouze pro 1. kampaň...

9.4.2020 22:12:46

Hm
Psali, ze vsechna rozsireni. Medik sel dokoupit jako add-on

9.4.2020 22:31:38

Mindok
Taky bych rad znal reakci on Mindoku..jak ohledne moznosti dokoupit rozsireni, tak i ohledne toho noveho projektu

10.4.2020 23:50:06

Datum
Už je nějaký datum KS kampaně?






"I want to play a game." Jigsaw

24.4.2020 20:44:33

Ks

https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/1897919106/?fbclid=IwAR21Zl9-53_YUpjI1LdUpg5KBJzNgLC8gHDCGFjcZJ5iZViaTa9CJ6sUN-E&ref=ek0vh3&token=dace0a50

Květen / červen

Mám ten ks corebox s medicem, dokoupim všechny možný kraviny i s kobercem a k tomu ještě nové rozšíření na marsu? Sorry, ale to je jak vánoce :)

Respekt rebelum, že se domluvili.

To že to bude zas sehnatelne je za mě dobře, koukat se na bazar na nějaké prekupniky... To mi udělalo drobnou skodolibou radost právě :)

24.4.2020 22:05:03

Nice
Vytahy zavisle na elektrine, svetlo a nasledky pohybu a akci ve tme, zdeoje svetla z vedlejsi mistnosti atd. Solomod s paranoiou diky appce... No nemuzu se dockat...

24.4.2020 23:16:59

Nemesis all in
Já jsem jeden z těch co si to od překupniku koupil, protože jsem v deskovkach celkem nový a KS znám chvíli. Upřímně řeknu, ze budu rad hlavne když mindok vydá CZ lokalizaci, ale zároveň me to trochu naštve, protože to bych jinak počkal. Jinak si myslim, ze od těch prekupniku, když to člověk koupi cele (ks all in) tak to vyjde be finále stejne jak to kupovat oddelene - ikdyz z obchodu to bude nové).

Nevíte někdo jestli se mindok už vyjádřil?
Jeff

25.4.2020 06:44:07

@Jeff

No, nevyjde. Jen aftermath bude samostatne tak za 50-70 dolaru, tady se to prodavalo kolem 3000 minimalne...a Carnomorfove, ti leti na ebay i za 8000, takze se to rozhodne vyplati!! Koupit na kickstarteru, pokud to fakt chces. Zalezi,jak velky je tvuj FOMO faktor :D ale jestli jses na ks novy, tak ti to 3, 4 roky vydrzi, pak uz si budes vybirat

25.4.2020 10:35:46

...
V podledním update k Nemesis oznámili co všechno bude dostupné ke KS Lockdown. Aftermath bude za 28$. Medic za 10$, čili místní i ebayoví překupníci mají celkem smůlu. Více info zde
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/nemesis-board-game/posts/2819503?ref=activity

25.4.2020 11:16:05

...
Bohužel zmínka o CZ lokalizaci z 90% přichází až po ukončení KS i pozdních slibů....je to vždy velká volba.

Jinak co se překupníků týče...tak se to jen posune, bude teď nový KS a po jeho dodání to přijde znovu. Je mnoho lidí, kteří na KS prostě nekupují a jako "superbacker" je v určitým aspektu chápu.

Některé hry chodí tak na kousky, že je únavné to jen sledovat. Pak řešíte problémy s chybným štítem v mezinárodní dopravě a čelíte, že balík ani nedostanete. Někdy přijde hra s potlučenou krabicí a vy dostanete jen "sorry". Někdy hra nepřijde vůbec a vy dostanete "sorry" a nkědy Vás dodavatel vydírá o poslání dalších peněz. V řadě případů dostanete neodzkoušenou 1.verzi hry a po roce přijde na KS druhá vylepšená verze a vy utřete nos, to jsou nemalá rizika spojená s tímto "příliš brzkým" kupováním her....popravdě i já už jsem z toho unavený a začínám si na KS hooodně vybírat, co má opravdu smysl....jako vlastní EN Nemesis All-In mě ale toto asi nemine

25.4.2020 11:28:08

K prekladum
Jinak ohledne prekladu: malokdy se prekladaji u takto obsahlych her rozsireni. Tipuju preklad zakladni krabice Lockdown, ta se proda dobre, ale rad se budu mylit

25.4.2020 11:58:43

Vybíráme z Bazaru

Rajas of the Ganges (nové)
Rajas of the Ganges (nové)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas