Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Draft kampaně: https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/1491084656?token=be0c2bbb :)
8.1.2018 17:55:45

Kubis
Souhlasím s Pepssonem, vždy to lze prodat. Playmaty podle mě u této hry mají smysl, protože je využiješ každou hru narozdíl od Lords of Hellas, kde jsme playmat využili zatím jen jednou (což je škoda, protože je fakt pěkný) přidaný obsah grátis je samozřejmě dalším lákadlem. A tedy ze zkušenosti už bych si hru, kde nemám opravdu zájem jen o základ, nekoupil v češtině. Kombinace českého základu s anglickým rozšířením je taková prostě na prd. Navíc v té angličtině je spoustu napsaných věcí na kartách o dost jednoznačnější.

3.6.2020 11:39:49

Chymster, Kubeckam
Mno, neni to tak. Bez zakladu addony vzit nejde. Kdyz chces brat add-ony, musis si zvolit jeden z pledgi. Zadny jen s add-ony neni. Ale muzes se k nekomu pridat a objednat si jen je...

3.6.2020 15:37:43

MindOK
Prave oznamil, ze Voidseeders a Carnomorphs (a mozna dalsi, coz sami zatim nevi) budou pristi rok cesky...

3.6.2020 15:54:12

Mindok paráda :)
Tak konečne vyriešili moju dilemu.
Verím tomu, že v rámci Lockdown AwR nevydajú nič ako "exclusive", a všetky stretch goals budú v základe alebo add-ony. Zatiaľ je to tak potvrdené aj vo faq.
K CZ Lockdown teda minimálne CZ Voidseeders a CZ Carnomorphs. Na zbytok dám 1$ pledge a dokúpim EN Aftermath, EN Medic a EN Untold stories #2.

Ešte skupinový pledge by bodol. Šiel by do toho niekto z Bratislavy?

3.6.2020 23:42:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Dilema - pledge, sundrop?
Zdar všichni, tak moje dilema rozhodně vyřešený není :) Máme doma CZ retail a váhám tak mezi “standardní šedou” Lockdown gameplay all in (tedy ve výsledku bychom měli prakticky celý obsah bez Untold stories 1,2 v CZ+EN provedení) NEBO “šedou” Nemesis gameplay all in (kdy to bude celé jednotně v EN a CZ retail bychom prodali) NEBO Nemesis gameplay all in ale v sundropu (nemalujeme, možná budeme “v důchodu” :) i tady platí, že bychom CZ prodali). Je to i otázka kompatibility CZ retail vs. reprint(?) EN (vím o rozdílu “akce” / “action”) a taky otázka vzhledu i praktičnosti různobarevného sundropu. Hrajeme to i s dětmi, které zatím tolik EN nevládnou, takže bychom to hodili do obalů s CZ překlady, ale časem snad všichni přejdeme na EN, která mi zrovna k tomuto žánru sedí líp. Má někdo podobný “problém”? ;)

28.8.2020 09:05:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Nemesis Lockdown
Ahoj, mám jedno míso v šestipacku (ideálně Praha, ať to pak nemusím posílat). Nebo to umím doručit do Polné u Jihlavy.

Edit: Máme plno

28.8.2020 13:50:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Clo?
Dobrý den!

Podpořil jsem na Kickstarteru Lockdown Gameplay All-In Pledge a teďka koukám na ten shipment... Jak to je? Budu platit ještě nějaké clo? Kalkuluji mezi Single Shipment nebo Split Shipment.

Koukal jsem, že je možhnost nějakého společného shipmentu... Je tu někdo z Prahy kdo by do toho šel?

Díky!!!

31.8.2020 09:27:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Teracotta
Clo se platit nebude. (dřív se to označovalo takovou modrou nálepkou na KS nevím proč to přestali dělat)

Pokud máš Lockdown gameplay all in, tak se ti split shipping vyplatí pouze, když máš základní Nemesis už doma, nebo ho plánuješ dokoupit. První ti při splitu totiž dorazí věci z původní kampaně, ale to jsou v tvém případě jen rozšíření, které bez coru nebo lockdown coru nic neumí.

Většina lidí už asi má skupinky na společný bundle. Pokud jsi ještě neposílal žádné peníze (jak v KS nebo v PM), tak asi bude jednodušší dohledat nějakou nekompletní skupinku. Pokud jsi už posílal, tak napiš tady nabídku, zda by se nechtěl ještě někdo přidat k tobě.

31.8.2020 09:54:19

winring

Základní hru mám takže se mi vyplatí Split.... A v kickstartetu už jsem platil předem.

!!!!! Takže hledám někoho z Prahy (a okolí) s kým to případně dát dohromady !!!!!

Díky!

31.8.2020 11:31:13

Brno
Budu si objednávat pár věcí do Brna (playmat k základní hře, Untold Stories #2, Nemesis: Dice Tower 2019 Promo Cards), vše s dodáním Feb 2021, tzn. nic Lockdownové, nechce se někdo ideálně z Brna přidat ať se sníží cena poštovného (23€ je dost)?

31.8.2020 20:02:05

Teracotta
Běž radši přímo na Nemesis: Lockdown diskuzi. Tady to lidi nebudou hledat.

1.9.2020 10:12:25

KS Olomouc
Zdravím,
chtěl bych se jen prosím zeptat, zda bude někdo objednávat KS do Olomouce nebo okolí. Základní hru mám i včetně všech dostupných rozšíření. Měl bych tedy zájem o "Nemesis Lockdown Sundrop Pledge", Playmat k Lockdown a playmat k základní hře, "Medic Expansion Sundrop" a možná ještě "Nemesis Core box heroes - updated quality models Sundrop".
Rád bych se tedy k někomu připojil :-).
Moc díky....

2.9.2020 11:04:23

Objednávka
Dá se ještě něco doobjednat z KS?

15.3.2021 10:42:08

StarTrollLord
Bude znovu otevřena PM, ale jen pro ty, co se zúčastnili alespoň 1 EUR v původní kampani.

15.3.2021 16:30:32

Dneska mi přišel balík s wave 1 shipping. Zabaleno to mají luxusně, vše vyložené pěnovýma vycpávkama, takovou péči jsem ještě neviděl. 

P.S. Jde o wave 1 pro Nemesis Lockdown (kdy mi přišla “stará” Nemesis core

11.5.2021 21:32:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Nemáš na myslí wave 1 pro Nemesis Lockdown?

12.5.2021 15:10:45

Vybíráme z Bazaru

Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice CZ
Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice CZ
Akt. cena: 2100 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas