nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Nemesis

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: MindOK
Awaken Realms
Rebel
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Draft kampaně: https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/1491084656?token=be0c2bbb :)

8.1.2018 17:55:45

Mindok paráda :)

Tak konečne vyriešili moju dilemu.
Verím tomu, že v rámci Lockdown AwR nevydajú nič ako "exclusive", a všetky stretch goals budú v základe alebo add-ony. Zatiaľ je to tak potvrdené aj vo faq.
K CZ Lockdown teda minimálne CZ Voidseeders a CZ Carnomorphs. Na zbytok dám 1$ pledge a dokúpim EN Aftermath, EN Medic a EN Untold stories #2.

Ešte skupinový pledge by bodol. Šiel by do toho niekto z Bratislavy?

3.6.2020 23:42:37 | Upraveno autorem (porovnej)

MindOK

Prave oznamil, ze Voidseeders a Carnomorphs (a mozna dalsi, coz sami zatim nevi) budou pristi rok cesky...

3.6.2020 15:54:12

Chymster, Kubeckam

Mno, neni to tak. Bez zakladu addony vzit nejde. Kdyz chces brat add-ony, musis si zvolit jeden z pledgi. Zadny jen s add-ony neni. Ale muzes se k nekomu pridat a objednat si jen je...

3.6.2020 15:37:43

Kubis

Souhlasím s Pepssonem, vždy to lze prodat. Playmaty podle mě u této hry mají smysl, protože je využiješ každou hru narozdíl od Lords of Hellas, kde jsme playmat využili zatím jen jednou (což je škoda, protože je fakt pěkný) přidaný obsah grátis je samozřejmě dalším lákadlem. A tedy ze zkušenosti už bych si hru, kde nemám opravdu zájem jen o základ, nekoupil v češtině. Kombinace českého základu s anglickým rozšířením je taková prostě na prd. Navíc v té angličtině je spoustu napsaných věcí na kartách o dost jednoznačnější.

3.6.2020 11:39:49

Chymster

Ano, můžeš. Pak jen v PM zadáš částku addonu a zvolíš jej. Já mám v plánu takto pořídit Lockdown a Medica... Ještě uvažuji o playmatu, ale u něj nevím jestli to není jen taková zbytečnost :-)

3.6.2020 11:26:57

Addons

Ahoj, měl bych asi banální otázku, ale ještě se na KS moc nevyznám. Když backnu Nemesis Lockdown za 1$, můžu si pak v pledge manager vzít jen addons bez základní hry?

3.6.2020 10:54:46

Kubis

Vem kickstarter, rozsireni v cj jsou zatim ve hvezdach a kdyz vyjde neco cesky, prodas AJ a koupis za usetreny peniz CJ verzi. Podporis obe strany, penize se budou tocit, z KS budes mit tunu veci, ktere bys jinak kupoval od Jiricka na bazaru za dvojnasobek. Malo kdy me mrzelo, ze jsem neco nebacknul, u Nemesis bohuzel ano...

2.6.2020 22:41:24 | Upraveno autorem (porovnej)

koumes731

A třeba bude zase akce na Alze :+)

2.6.2020 21:50:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Kubis

Dotisk bude letos. Když půjdeš do české, podpoříš Mindok a budeš mít dobrý pocit :-)

Dobrá duše v domovher.cz

2.6.2020 21:37:27

Lockdown - na kicksatertu nebo pockat?

Ahoj hra me zaujala, ale nemám ani základ. Mindok se nechal slyšet, že plánuje vydat k této hře větši v češtině. Otázka je - má tedy cenu jít do kampaně nebo počkat na českou verzi? Co byste doporučili. Kdy má být dotisk původní hry?

2.6.2020 21:35:37

multipledge Brno

Jinak, pokud by mel nekdo pak zajem se pripojit do multipledge (ktery pak urcite oznami v prubehu...)a je na trase Zabreh n.M.- Brno- Jindrichuv Hradec, tak se pak muzeme domluvit...

31.5.2020 22:26:34

Aftermath + Untold stories #2

Ak by mal niekto na predaj tieto dve polozky, tak by som mal zaujem :-)

31.5.2020 19:51:53 | Upraveno autorem (porovnej)

dandyy - Lockdown bazar

Tak já si ho teda zamlouvám :-)

29.5.2020 12:24:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Backing

Ja jdu na jednu libru a zvazim jestli dokoupim jen vsechno co rozsiruje Nemesis nebo vezmu i Lockdown abych ho pripadne prodal tady... :D

29.5.2020 08:29:32 | Upraveno autorem (porovnej)

DoubleM

Pokud nemáš základní hru, tak bych asi volil Lockdown gameplay All in

28.5.2020 20:48:05

Nevím co

Jsem na vážkách :D základní hru jsem nikdy nehrál...
A uvažuji jestli Core+ expanze, nebo koupit u nás jen cz core, nebo celý komplet pledge, ale to mi přijde drahé, na to, že nás hra vůbec nemusí chytnout :D

28.5.2020 20:13:02

stihnul

backnul jsem jako #135 než to celé spadlo :D

28.5.2020 19:26:18

KS v plamenech

Bude to nechutná raketa, 5 min po spuštění bylo téměř backnuto :D taky myslim, že to půjde přes 4M, můj tip je 4,5M.

A hlavně...já už chci svůj Nemesis gameplay all-in :D

28.5.2020 18:15:17 | Upraveno autorem (porovnej)

:-)

Přihazující shodili celý Kickstarter :-)

28.5.2020 18:09:22

Davam tomu 4 000 000+

Spusteno:
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/nemesis-lockdown

28.5.2020 18:08:34

:-D

A LUNCH 28.5...apropos, ocekava nekdo neuspech? Vzhledem k tomu, ze budou obsazena i rozsireni z prvniho ks, tak to bude raketa. Kolik odhadujete?

28.5.2020 16:37:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Flimujte ve Springfieldu

Autoři Nemesis jsou si natolik jistí úspěchem kampaně na rozšíření, že si ani nelámou hlavu s tím, aby napsali správně upoutávku na BGG. Jak jinak si totiž vysvětlit nápis jak kráva, kde se píše:

LANUCH 28.05

28.5.2020 15:21:39

cz preklad

Dnesni info od MindOKu: “...Jak už jsme psali na facebooku, komunikace s původním vydavatelem je velmi náročná, proto ani teď nemůžeme se stoprocentní jistotou potvrdit, co budeme vydávat.

Ale měli bychom v budoucnu lokalizovat Nemesis Lockdown a všechna rozšíření, která nemají přívlastek "Kickstarter exclusive".”

Takze verim, ze cesky vyjde temer vse, jen je treba vydrzet:)

26.5.2020 17:34:19

Preklad

Kdyz jsem pred dvema tydny dotazoval MINDOK, jak to bude s cestinou, tak mi napsali, ze je to slozite, ale ze chteji prekladat... a ze si mam pockat na start KS. Tajne doufam, ze vyhlasi cestinu uz na KS:-D

26.5.2020 16:24:46

Mecenáš trolíků

Re: Stretch goals

@MikeDundee Pokud by se Mindok rozhodl lokalizovat rozšíření bylo by to moc fajn, přece jen ta hra je velmi úspešná, čemuž nasvědčuje i znovudostupnost Core edice v nadcházející KS kampani. Základní hra se v retailu vyprodala za 3-4 měsíce? Minimálně dle záznamů co jsem viděl u nás na alze.
Vidím to tak, že k český verzi vemu na KS komplet Core + Lockdown včetně všech addonů a rozšíření, neofiko překlady jsou a půjde tedy o to nechat to někde dobře vytisknout. Pokud by se Mindok pochlapil, půjde ten eng set určitě prodat tak aby člověk nebyl ve ztrátě.

26.5.2020 14:32:50