Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Alza

Zde můžeme sdílet naše radosti a starostí ohledně objednávky z Alzy :-)
13.9.2019 10:31:41 | Upraveno autorem (porovnej)

TomL
Ta levná cena tam byla jen jeden den asi před měsícem a jen pár hodin. Pak si asi podle kupy objednávek ze Zatrolenek někdo všiml, že ta cena není asi úplně správně:)

14.10.2019 20:54:49

přirážky
Znám VOC Nemesis a za 1200 Kč to bylo hodně pod touto cenou. Takže ne, nevíte, jaké mají obchody přirážky.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

14.10.2019 20:56:44

Radost jednoho, strast jiného
Všem kdo to ukořistili to upřímně přeji, ale taky upřímně lituji toho, kdo to odnesl. Vy z toho sice máte radost a říkáte si jak si to takový moloch jako Alza může dovolit, ale ve skutečnosti to máte na úkor někoho, kdo to za vaši radost odnesl, ať už svojí prací, nebo přímo finančně.

14.10.2019 21:25:23

můj názor.

osobně si myslím, že to byl marketingový tah alzy. kolik nás je, kteří to získali za tuto cenu? 20? 50? Pokud by se jednalo o pochybení jedince, objednávky by stornovali.

14.10.2019 21:50:36

Nemyslím si
Já si tím nejsem úplně jistý. Někdo možná seřvaný byl, možná taky ne, ale moloch měl rozhodně spoustu prostředků k tomu, hry za tuhle cenu nakonec neprodat, kdyby s tím měl problém. (některé se tu i řešily) A upřímně si myslím, že to příslušným osobám bylo putna. Pro společnost s ročním obratem 25 miliard tohle prostě byla jiná kauza, něž kdyby se to stalo nějakému českému deskohernímu eshopu.

To - jak se hezky česky říká - guilt-tripování lidí, co to za chybnou cenu koupili, je občas trochu přehnané.

14.10.2019 21:56:46

Marketing

I kdyby to byla chyba, tak je podle.me pro Alzu lepsi, neresit spoustu nastvanych lidi a hlaseni na COI a proste se tvarit ze to byl vynikajici marketing.

Btw.: I feel no shame or guilt ;-)

14.10.2019 22:05:45

Alza má objednáno přes 200 her
Před týdnem jsem si byl v Alze vyzvednout objednávku. Při platbě na terminálu jsem omylem prokliknul již zaplacenou objednávku na Nemesis v důsledku čehož jsem byl poslán na přepážku, kde mi bylo sděleno, že hru dosud nemají naskladněnou, kdy jim má mindok dodat přes 200 her. Tuším že pracovník říkal 215 kusů nebo 250. Přesné číslo jsem pustil z hlavy. Počítám že těch lidí co hru objednalo za sníženou cenu tedy bylo dost.

14.10.2019 22:15:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Wolfsen
Zarazila mě tvá poznámka . Myslíš ,že jsi jedinný kdo zná VOC? A co jsi tím chtěl říct?

14.10.2019 22:57:58

reakční příspěvek
Pasin: Zajímavé číslo. Určitě to není jen tak, ale pořád je to pro Alzu něco jiného než pro kterýkoliv obchod s deskovkami. Pokud skladníkovi upadne jedna 80 palcová televize, bude z toho Alza mít větší škodu.

Romero: Jenže oni by ČOI vůbec řešit nemuseli. Ve vlastních podmínkách mají, že předobjednávková cena je pouze orientační.

Bastacka: Že ta hra v obchodech nemá 170 % marži, což žádný jiný znalec VOC na pravou míru neuváděl.

15.10.2019 07:33:36

Pochybení
Vnímám to tak, že Alza měla tolik času a dostatek pák, aby to vyřešila a nemyslím si tedy, že za to někdo výrázněji pyká.

15.10.2019 12:15:17

rozprodej
Všiml jsem si, že v bazaru se to hemží hrami Nemesis. A už vím, proč asi :) Neprodal by někdo hru i s poštovným (zásilkovnou) do 2000Kč? Stanovil jsem si limit pro tuto hru. (Jinak si počkám až na Vánoční slevy). Mám zájem pouze o CZ verzi.

15.10.2019 14:12:38 | Upraveno autorem (porovnej)

to černý vlk
Snažil jsem se též sehnat pod 2K, ale zatím to vypadá, že min. je 2200 Kč.
--------------------------------------------------
No Game - No Life

15.10.2019 14:21:09

černý vlk
Já ji prodávat nehodlám, koneckonců ji ještě ani nemám a kupoval jsem si ji pro sebe, ale zajímalo by mě, proč by ji člověk, který ji prodat chce a tudíž ji zřejmě kupoval se záměrem na tom vydělat, měl prodávat někomu konkrétnímu za 2000, když ji může hodit tady na bazar a prodat ji pravděpodobně o pár stovek dráž?

15.10.2019 14:51:16

Daevin
Protože se na tom nehodlá napakovat za každou cenu. Pokud to koupil někdo přes apku, tak je při prodeji za 2000 přes litr v plusu, to mi nepřijde špatné za nic. Myslím, že spousta lidí koupila víc krabic, bylo to prostě o nenažranosti. Chtěl jsem koupit 5, pak jsem koupil 3, že bude jedna pro kámoše a jedna na kšeft a nakonec to vypadá, že obě krabice pošlu za nakupku mezi známé. A takových nás bude víc.

15.10.2019 19:57:44

:(
To mě bude pronásledovat hodně dlouho, že mi taková akce unikla :( Holt počkám na Vánoce/narozeniny, případně teda za full v novém roce :( Achjo, dál bych si ji pořádnou a z obou stran...

15.10.2019 20:09:54

Pernicek
To, že to prodáš se slevou nějakému kamarádovi to mi přijde logické, ale o tom ten můj příspěvek nebyl.

15.10.2019 21:03:04

alza.sk
Malo to byť naskladnené dnes, ale už tam majú dátum 1.11.2019.

15.10.2019 21:50:14

Pbch
Mne dnes prišiel mail, že to je už naskladnene a zajtra si hru idem vyzdvihnúť.

15.10.2019 22:04:31

Nechápu
Místo toho, aby byli někteří z vás rádi, že můžou mít novou Nemesis tady na bazaru za cenu cca o 500 nižší oproti retailu, tak budou lamentovat, že ta "sleva" není větší. To mi fakt hlava nebere.

Já jsem hru na Alze nekoupil. Pokud se rozhodnu, že do ní jdu, tak ji koupím buď tady na bazaru a budu mít radost z dobrého nákupu, nebo ji koupím u svého obchodníka a budu mít radost, že jsem ho podpořil.

15.10.2019 22:17:42

daevin
Kamarádovi to prodám za tolik, za kolik jsem to koupil, jinak do prdele s takovým kamarádstvím :-D

Já mluvil o tom, že mi přijde relevantní, když to tu někdo poptává za dvojku, protože ten, kdo to koupil přes apku za necelých 900 na tom vydělá, kolik vydělá...a je to výdělek za úplný nic.

Ale je to věc názoru a je to hlavně jak už tu bylo x krát zmíněno o poptávce/nabídce. Nikdo nenutí to lidi prodávat za xxx, nikdo nenutí to lidi kupovat za xxx, každý ať činí, jak potřebuje.

Btw. mně zatím žádný mail nedošel =(

16.10.2019 08:23:04

Pernicek
No jo, ale když to přeženu, tak v takovém případě se tu můžu zkoušet ptát, jestli mi to někdo z těch, co to koupili za 900, nechce prodat za 1500, protože na tom stejně dost vydělá a já si nekoupil žádnou navíc na prodej, tak abych ji mohl obratem prodat třeba za 2100. Přišlo by mi to podobně uhozené, ale jistě, může se takový lidumil najít, takže ano, nikomu nebráním to zkusit.

BTW buď v klidu, mně taky ještě žádné info nepřišlo, ale mail o tom, jestli chci na objednávku čekat, mi také přišel až o několik dní později, než tu někteří psali.

16.10.2019 08:39:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vlákno o ničem

Smažte už to blbý vlákno. Není defakto ani o hře. Vždy se těším když svítí co nového a zas jen alza... božééé

16.10.2019 09:39:12

GeneralX
Ved nazov je alza :) a hry sa tyka. Nie je to o nakupe panvice na alze. Je xy vlakien co sa netyka ziadnej hry a nemazu sa :) . Zi a nechaj zit.

16.10.2019 09:51:48

Odkoupím českou lokalizaci
...kdyby se náhodou někdo rozhodl rozprodat CZ Nemesis po částech, nabízím jeho kupní cenu ze zdejší super "ALZA" akce za vše ze hry, čeho se týká česká lokalizace... (karty, manuál, desky hráčů, přehled místnosti,...)

...ozvěte se mi, případně se můžeme dohodnout.

16.10.2019 11:03:16 | Upraveno autorem (porovnej)

GeneralX
Klid, zhluboka dýchej :-) Až bude mít každý svou krabici z Alzy, tak to tu utichne. Zatím ti musí stačit neklikat na vlákno Alza :-)

16.10.2019 11:18:15

Vybíráme z Bazaru

Studená válka 1945–1989 - insert
Studená válka 1945–1989 - insert
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas