Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Alza

Zde můžeme sdílet naše radosti a starostí ohledně objednávky z Alzy :-)
13.9.2019 10:31:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Alza

Už i mně přišla zpráva. Také jsem potvrdil, že si počkám.

19.9.2019 09:00:04

Další vlna
Vypadá to na další vlnu emailů. I já ho dnes dostal. Do formuláře to vyplnit nešlo. Tak jsem to poslal přes změnu objednávky, že si počkám. A mám potvrzeno i ze strany Alzy, že tedy ano..
Jsem zvědavý na další vývoj...:-)

19.9.2019 09:07:38

další vývoj
Myslím, že na další vývoj je zvědavý hlavně ten zaměstnanec, který je zodpovědný za zadání ceny předobjednávky do katalogu.

19.9.2019 09:30:33

...
Evidentně to někdo podělal a to by nebyli Češi, aby toho nevyužili a nesnažili se využít něčí chybu pro svůj prospěch. A ještě si tu založíte samostatné vlákno :D
Měli jste to spíš nazvat intrikáři...

19.9.2019 09:49:30

Je to tak. Ale alza uz me vojela tolikrat, ze kdyby s tim meli aspon mirny srani, tak ja budu mit dobrej pocit. Bohuzel to bude spis tak, ze maj momentalne o par desitek tisic cash vic a jedinej, kdo bude "tratit" jsme zas my ;)

19.9.2019 10:24:05

hype
Ja si myslím, že to bol marketingový ťah s obmedzeným počtom kusov na vyvolanie hype, ktorý sa dostavil, takže ťah vyšiel a všetkým nám to pošlú tak, ako sme si objednali. Keď vezmeme do úvahy marže distribútorov, promo ceny a pod, tak možno na tom pri pár kusoch ani nebudú tak tratiť a budú mať spokojných vysmiatych pár šťastlivcov, ktorí to budú mať "skoro zadarmo". A kopu ďalších, ktorí si povedia, že škoda že to nestihli a nabudúce budú Alzu sledovať pozornejšie, aby im takáta príležitosť neušla. Vídím v tom výhru pre Alzu. Inak to zanechá pocit "Alza no more". :) Treba to vidieť pozitívne ;) veď koľko ľudí si to kúpilo za túto cenu, pritom tú hru pôvodne ani nechceli :)

19.9.2019 11:07:57

Casualties
Nedá se popřít, že je to přiživení se na cizí chybě, ale máš pocit, že Alza je bezbranná oběť a nemá pořešený obchodní podmínky, aby nemohla tedy tuto chybu úplně v pohodě vyřešit? Je podle mě její svobodná volba, jak se rozhodne s touto situací naložit.

To, že je kolem toho tolik povyku... asi se na to lidi dost třepou =))

19.9.2019 12:20:02

Chyba?
Já zatím nikde neviděl, že by někdo z Alzy řekl, že udělali chybu... :-)
Pokud někdo udělá chybu a řekne, že je mu to líto atd. Tak se dá bavit o odstoupení od koupě...

Pokud tlačí klíny o tom, že to není na skladě a neví kdy to bude dodané, tak mě to připadá minimálně jako silné mlžení...

Takže já jsem v klidu a svědomí mám čisté...:-)

A btw. Fakt netuším s jakými maržemi Alza operuje...

19.9.2019 13:57:07

Na skladě
No, na skladě to určitě nemají, protože to nemá ještě nikdo. To že mi pošlou dotaz na to jestli chci čekat mi nijak nevadí a přijde mi to obecně korektní, protože se bude čekat ještě cca měsíc(fantasyobchod odhaduje 12.10.). Co mi jako chyba přijde, že u nabídky jasně nenapsali, že jde o předobjednávku.

19.9.2019 14:45:08

alza
alza okrada lidi nepretrzite uz mnoho let. jestli jim to par lidi vrati, tak jedine dobre

19.9.2019 14:52:47

Junik
Z týhle filozofie mi je fakt smutno.

19.9.2019 15:43:43

Alza

Jedou si svůj marketingový model. Možná to byla chyba možná záměr... :-)
Důležité jak se k tomu postaví.

Nicméně jsou to obchodníci. Pokud někdo něco kupuje, tak je tam marže a je to v pořádku...
Prostě to za tu cenu chci nebo nechci. Nevidím důvod, pro tvrzení, že by někdo někoho okrádal.

Já mám s nimi naopak skvělou zkušenost třeba při reklamaci USB kabelu. Rychle, věcně a k mé maximální spokojenosti vyměněno. A to jsem ani nemohl najít účtenku a dohledali ji podle jména...:-)

19.9.2019 15:58:45

zneuzivanie
Tiez mi je vselijako ked vidim ako sa ludia snazia zneuzit cokolvek co sa da. Este to povazuju za svoje pravo...

19.9.2019 16:10:08

Na sklade

Nemesis je zde:
https://www.myshiptracking.com/vessels/msc-samar-mmsi-371047000-imo-9839442?fbclid=IwAR2eOG5f3UL5CRydzBQA4pNb0iEEWuCZYkot9MvgFcQ2aHdIiNZ9POLnI1Y

Jede do Polska, kde vyskladni a supajdi k nam.

19.9.2019 16:10:59

Zdenek
Jak se člověk dozví, na které lodi takový náklad je?

19.9.2019 16:58:49

Lod

No,treba tak ze to zverejni Mindok na facebooku :)

19.9.2019 17:05:44

škoda
Škoda, chtěl jsem jako správný Čech využít své právo a začít přepadat lodě s cennými deskovkami.

19.9.2019 18:45:59

poradím se se svým právníkem :D
přišlo dne 19.9. v noci.
Vážený zákazníku,


Vybraný produkt je bohužel dlouhodobě nedostupný, a proto byla objednávka stornována. Rádi Vám pomůžeme s výběrem jiného zboží na telefonním čísle +420 225 340 111, volba č.2. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.9.2019 06:23:31

Wee Free Gamer
Závisť to je nepríjemná vlastnosť.

20.9.2019 07:24:54

Hmm
Tak zajimavy je, ze ja jsem to objednavala za ferovou cenu 2999 (minus tedy 30 procent denni akce na hry a hracky), navic jsem jim psala, ze na objednavku budu cekat, kdyz mi prisel ten dotaz od nich, a dostala jsem i potvrzeni od jejich zamestnance, ze objednavku rusit nebudou. A zrusili mi to stejne. Tak nevim, kde je chyba. Vypada to, ze si nejsou schopny v systemu nastavit, co je predobjednavka a co nedostupne zbozi a pak navic neumeji system presvedcit, aby udelal vyjimku a objednavku automaticky nerusil. Nevidela bych v tom snahu se vykroutit, spis to vypada na ten system. Zkusim tam napsat.

20.9.2019 07:42:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Odpoved alzy

Dobrý den,

děkuji za Vaší zprávu.

Omlouvám se, objednávku stornoval systém z důvodu nedostupnosti objednané položky. Objednávku jsem pro Vás tak obnovil.

V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přeji Vám pěkný zbytek dne.

20.9.2019 09:02:29

Anyanka

Mám to úplně stejně jako Ty (koupeno přes denní akci, sleva 30%). Dnes jsem jim napsal a odpověď je:
Dobrý den,
děkuji za Vaší zprávu.
Objednávku jsem pro Vás obnovil a její splatnost nastavil do konce října, mělo by tak vše být v pořádku.

20.9.2019 09:04:39

Příchozí KS verze
A nebo se vyprdněte na Alzu - už poměrně brzo by měli začít lidem přicházet KS verze Nemesisu (EN) a určo jich na aukci pár bude za slušnou, ne-li lepší cenu všetně SG a rozšířeních..a nemusíte se prozatím tolik s Alzou a jejich divným systémem slev trápit :/

20.9.2019 09:38:14

PhoeniXcz2
jako zasadni rozdil bych videl v tom, ze z alzy je v cestine
Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

20.9.2019 10:22:45

Listopad

Dnes mi přišlo oznámení, že datum naskladnění je 3.11.2019.

22.9.2019 06:34:21

Vybíráme z Bazaru

Duna: Imperium - Vzestup Iksu (nová ve folii DE)
Duna: Imperium - Vzestup Iksu (nová ve folii DE)
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas