Narcos: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 34x (Seznam vlastníků)

Narcos: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Mafie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Fel Barros
Renato Silva Sasdelli
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hodnocení

Nechápu jak může např.Michal-BF z Blackfire dát této hře 5 hvězdiček, když k ní má výtky a hra je prostě špatná ve 4-5 hráčích. Jestli jsem to dobře pochopil, tak hru řadí mezi ty nejlepší dokonalé hry, což je teda u této hry opravdu nepochopitelné, protože je to lepší průměr 3-3,5* z 5. Naučte se už dávat i jiné hodnocení než 5*, když se vám hra líbí. 3 nebo 4 * není ostuda.
13.6.2019 10:15:42

Pravidla
Přesně tak - pravidla nejsou úplně blbě, jen je potřeba v nich víc hledat a sem tam si něco najít i na fórech, protože pravidla jsou málo podrobná. Například to, že žeton barikád i obsazení lze umisťovat jenom do měst, je napsáno u pravidel akcí Sicarios, ale u pravidel frakcí už toto omezení zmíněno není, takže se nám v první hře stalo, že frakce vesele blokovaly farmy a bylo vymalováno. Stejně tak, že minikarty frakcí jsou jen na 1 použití, zároveň nikde není napsáno, zda je mohu kombinovat např. +2 síla a +2 síla tj. +4 síla (nebo alespoň já to hledal a nenašel). Těch věcí kolem pravidel je tam víc a někdy to pak může směřovat k tomu, že jedna strana má pocit , že ta druhá je přesílená (přitom to tak vůbec být nemusí) - zejména u prvních her. Sám jsem příkladem.

7.8.2019 15:11:29

Deskovec

a jdou ty minikarty teda kombinovat nebo ne? Škoda, že není nějaký FAQ.

7.8.2019 16:35:32

minikarty
My ty karty libovolně kombinujeme, nikde řečený, ani jsem se nedočetl, že by to nešlo, není.

7.8.2019 19:22:13 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Odehrány 3 partie. Baví mě to moc. Hrajeme jen na jedno zajmutí Patrona. Nedovedu si představit hrát na dvě, to by mně přišlo snad až příliš dlouhý, ale nevím, až se to lépe naučíme, bude to svižnější...Jinak je to napínavý až do konce a plný zvratů. A poměrně vyrovnaný, zdá se. Každopádně koupě rozhodně nelituji. Právě jsem dohrála a dojmy ohromný!

26.8.2019 20:22:39

Další dvě partie

Hráli jsme teda už na dvojí zajmutí a v obou partiích to dopadlo tak, že lovci patróna zajali a poté co utekl do Tramtárie, protože kamkoli zadara, to vyhrál na slávu... Trochu rozpaky, zda mají lovci šanci, ale zážitek z hraní teda opět ohromnej. Během partie se to vždycky zajímavě vyvíjí, skvělý šachy.

31.8.2019 20:15:41

Tak jak? Mají lovci šanci?
Vůbec se mi nedaří dostat to na stůl, tak by mě zajímalo, jak to vidíte?

16.10.2019 18:30:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Mají..;)
V létě jsme to hráli v plném počtu. Sice mě jako Patrónovi zbýval jeden tah do výhry na slávu, tak mě nakonec stihli i podruhé chytit. Dodám, že to byla vyčerpávající 3,5 hodinová bitva..:D

Hráli jsme v prostorách herny TLAMA Games, kde prostředí bylo příjemné..:) Doporučuji!

16.10.2019 19:00:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Mají
... jen to chce dobře znát, co můžou a v čem je Patrón nebezpečný. U nás to bývá velmi vyrovnané a dokonce s lehkou převahou lovců.

16.10.2019 19:32:44

Vybíráme z Bazaru

Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas