Na křídlech: Střemhlavý start

xxxxxxxxoo hodnoceno 81x (Seznam vlastníků)

Na křídlech: Střemhlavý start - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Na křídlech
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Majitelia prvého vydania

Ked vlastním prve vydanie kde toto rozsirenie nie je automaticky, musim si ho zakupiť, alebo mi ho mindok poslal grátis?
pretože nejak nechapem info že bude k dispozícii aj tym čo vlastnia prve vydanie
27.2.2020 18:17:39

Lucas
Pokud to bude stejné jako v EN, budeme si ho muset koupit extra. Ale taky to znamená zdražení základu (v EN to bylo o $5). Takže cena jenom toho starter packu nebude nijak závratná. ;-)

27.2.2020 18:20:34

?
A k čemu přesně slouží ?

27.2.2020 18:30:23

Medic
Primárně pro začátečníky, kteří hru hrají prvně. Je k tomu jednostránkový návod, na němž je napsaný:
1. akce: udělej tohle
2. akce: udělej tohle (něco jinýho)
..a takhle to začátečníka provede prvníma několika akcema, aby tu hru pochopil.

Pokud už všichni hru umí, není problém prostě těch 10 karet ptáků zamíchat mezi ostatní.

27.2.2020 18:45:16

Bude k dispozici
Předpokládám že se bude dát dokoupit...

U aktuality vycházím z poustu na oficiální Facebookové stránce vydavatele... (kde to není více specifikované) Takže případné dotazy ideálně asi napřímo tam ????
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

27.2.2020 18:55:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Oficiální info od MindOK
Sada by měla být zdarma a být k dostání na akcích, kde má MINDOK prezentátory, a ve většině specializovaných obchodů (zde záleží na domluvě s konkrétním obchodníkem).
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

28.2.2020 11:48:03

1a2a3a4
Hej, tak to je pecka! Pogo, klobouk dolů a díky! :-)

28.2.2020 13:19:34

...
Objednal jsem si Perutě Evropy a v balíčku mi přišel i Střemhlavý start zdarma

10.3.2020 09:20:43

Radar_Old
My vieme :) , ak si chcel tvojim postom niekomu poradit, tak aspon napis odkial si objednaval.

10.3.2020 09:25:43

Obchody
Mně v Ráji deskovek řekli, že to mají na počet a že to tedy budou dávat jenom těm, co si u nich koupili základ (s tím, že to možná časem uvolní).
Ve Světě deskových her nebyl jedinej problém, prostě přijdeš, koupíš rozšíření a dostaneš Swift pack. :-)

10.3.2020 09:30:42

My sme
objednávali cez ludopolis.sk ak základ a keď som im napísal, tak k rozšíreniu nám dali aj toto minirozšírenie.

10.3.2020 10:58:27

fantasyobchod
Ja som objednaval vo fantasyobchode a nikto neriesil odkial mam zaklad.

10.3.2020 11:01:59

FO
Odpověď na dotaz :
Dobrý den,
děkuji za váš dotaz, Střemhlavý start nabízíme momentálně až do vyprodání jeho zásob. Prozatím máme k dispozici dostatek kusů, pokud si tedy vytvoříte objednávku bude vám tento bonusový materiál zaslán.


10.3.2020 11:16:36

Stremhlavy start
Ja si koupil az druhou edici a v te byl stremhlavy start prilozen. Nicmene jsem ho vubec nepouzil ani nepouziju tyhlety manualy pro pochopeni hry jsou podle me celkem zbytecne. Proste prectu pravidla a hraju hned normalne..
Edit: no vidíš, jak jsem to ani nečetl, tak mě ani nenapadlo, že se ty kartičky mohou přidat a navíc v tom základním balíku nejsou :/

13.6.2020 12:52:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Ouhara
Tak to já ho taky nepoužiju, přijde mi to na výuku zbytečný,ale karty se můžou normálně přihodit k ostatním.

13.6.2020 14:27:56

Vybíráme z Bazaru

Prodám Celtae EN
Prodám Celtae EN
Akt. cena: 790 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas