Na křídlech: Opeřená Oceánie

xxxxxxxxxo hodnoceno 164x (Seznam vlastníků)

Na křídlech: Opeřená Oceánie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Na křídlech
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Design krabice a vajíčka


Čistě ze zvědavosti by mě zajímalo, jak se Vám líbí vizuál krabice? Mně výběrem druhu ledňáčka strašně zklamali. Austrálie je zemí papoušků, typický by byl kakadu, ocenila bych i kiwiho nebo kasuára, ten má třeba v reálu nádherně tmavě tyrkysová vejce, jedny z nejkrásněji zbarvených na světě a oni udělají další candy barvu, doufám, že pro Američany napíšou do návodu, že nejsou k jídlu, aby je nežalovali. Takovej potenciál zmařit, zvlášť když zrovna Na Křídlech hraje na estetiku :/
10.10.2020 03:40:59

Coffee Niky
No zas musíš brát v potaz to, že se SM Games snaží dělat hry i pro barvoslepé, takže by tam třeba pak byl problém, že pro ně by to splývalo, samozřejmě na hru to nemá žádný vliv,ale třeba to bylo způsobeno tímhle.

10.10.2020 09:16:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Odpověď
Daltonismem trpí 9,4% populace a kvůli tomu má přijít 90,6% o zážitek u estetické hry? Navíc daltonaci nevidí červenou a zelenou a zelená už je jednou z barev vajíček... Navíc mě zajímal názor ostatních s výběrem druhu na krabici ;)

12.10.2020 13:32:30 | Upraveno autorem (porovnej)

RM

kookaburra
No mohli vybrat nějaký jiný ptačí druh. Ale ledňák je prostě symbolem Austrálie. Pod jménem Olly byl jedním z maskotů Letních olympijských her 2000. Mají ho na mincích, jeho hlas je často ve filmech, kde je džungle. Taky tam mohli dát bin chicken :))

12.10.2020 13:50:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Ledňák
Každej má jiný vizuální preference, mně osobně se vizuál krabice fakt líbí, působí na mě takovým klidným dojmem, a navíc Kookaburra je pro Austrálii dost ikonickej. Třeba kasuára s tim jeho vražednym výrazem bych na krabici fakt neocenil... :)
A tvrdit, že 90% lidí přijde o zážitek u estetický hry jen kvůli tomu, že na víku krabice je ten či onen pták, je IMHO trochu silný kafe, na víko kouknu při otevírání krabice a pak to neřeším, v nových kartách bude pak papoušků a jiných barevných ptáků dost :)

13.10.2020 15:00:36

Coffee
A ono to v jiném oboru vypadá jinak? Vždy se omezuje většina, aby hlučná menšina byla spokojená.

EDIT: nicméně k tématu, mě osobně ani nenapadlo nad obalem přemýšlet :D u expanzí spíše řeším, zda krabici vyhodit či nevyhodit.

13.11.2020 18:08:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Krabice/font na kartach
Krabice mi přijde ok, spíš mi vadi ten drobný a nevýrazný font na kartách ale to už jsem tu jednou psal.
VÁM ty blechy nevadi???

2.1.2021 15:33:37 | Upraveno autorem (porovnej)

ony-flyboy
Vadia mi mensie cislice bodov na Perute Europy a vadi mi ze zaklad + europa + oceania = 3 rozne fonty.

2.1.2021 16:10:50

Vybíráme z Bazaru

Valka o prsten: Pani stredozeme CZ + promo
Valka o prsten: Pani stredozeme CZ + promo
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas