Na křídlech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zacatek hry-house rules



Nedavno mi kamarad rikal o zajimavem house rule (snad z bgg). Jde o to, ze si na zacatku vybirate z deseti karet namisto z peti. Samozrejme si muzete koupit max 5.
Nechci z toho delat turnajovou hru, ale tohle me prijde dobre.
Prijde vam to jako moc karet/prodlouzi to abnormalne zacetek/blbost.
Podelte se.
10.10.2020 10:18:52

Toneckrmelec
Tak někdo ocení větší šanci že si vytáhne havrana ;-) Ale vážně, mě to přijde zbytečné,ale pokud to někomu takhle vyhovuje víc, ať si to tak dělá.

10.10.2020 10:22:33

Spis

Me to spis prislo nez cekani na havrana jako eliminace toho, ze nekomu prijde fakt spatna ruka. Samozrejme se to muze stat i s vice kartama, ale pravdepodobnost klesa.
Je pro vas 10 moc? 7/8 ok?

10.10.2020 11:09:06

Toneckrmelec
Hm já si asi nevybavim hru kterou by mi zazdila počáteční ruka, vždycky se z toho dá nějak vyhrabat a i vyhrát, možnost dobírání je tu vždy, když si nechám na start jednu kartu, mám víc potravy a dostanu do hry zas dražšího ptáka nebo víc levnějších aniž bych musel jít do krmítka, prostě mi přijde že to aspoň člověka dobře motivuje, ale chápu že někdo to má zas jinak.

10.10.2020 11:22:27

.
Možno by sa dalo draftovať ako napr. v Marse, ako eliminácia špatnej ruky.
Mňa celkom zaujalo Home rule v prvom kole nebodovať úkol. Pribudnú celkovo tri akcie, v každom kole jedna. Dobré pre tých čo majú pocit, že málo stihnú.

10.10.2020 11:36:34

House rules
Spíš, než tahat N karet místo standardních 5, daly by se ty karty draftovat, pokud je potřeba to dělat.

10.10.2020 11:39:57

Andreass
Jo s tím nebodovanim prvního kola už to je i v tom novém rozšíření jako oficiální varianta,je tam destička úkolu, která značí že se dané kolo neboduje,tu si můžeš dát právě na první kolo,nebo pak samozřejmě úkoly losovat a je šance že se u nějakého kola objeví.

10.10.2020 11:49:01

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu
Kronika zločinu
Akt. cena: 635 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas