Na křídlech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Dotaz ma vlastníky obou rozšíření. Dá se nacpat do škatule od základu?
3.1.2021 12:33:20

Box

No vše (tedy i dvě verze map) určitě ne. Ale jdou dobře dát všechny mapy do Oceánie a zbytek do core boxu.. Problém je spíš s obalenýma kartama co už se nevejdou do těch pořadačů.. Už aby byl Big Box :)

3.1.2021 12:41:11

A jsou k necemu ty stare voliery, kdyz budu mit nove?
A jsou k necemu ty stare voliery, kdyz budu mit nove? Leda, kdybych nechtel hrat s oceanii, ne? Na obaleni karet jsem se vyprdnul, je jich moc . To by se cena hry znasobila :) a budku musis rozlozit?

3.1.2021 12:56:24

Voliery

No asi ani ne :D ale nemám důvod je vyhazovat. Rozhodně asi už budu vždy hrát s těma novýma. Já obaluji každou hru bez ohledu na to kolik má karet. Chci aby ta hra vydržela..

Jinak teď jsem to zkoušel a bohužel ani ty dva plastové boxy na karty se nevlezou na sebe aby byla krabice dobře dovřená. Budku mám složenou jen vždy rozpojím ten spodek.. Rozdělávat jí úplně to by byla asi rychle v pr....

3.1.2021 13:07:34

Místo
Karty ptáků(obalané) se do těch boxů vejdou taktak. Karty úkolů a solo musí být mimo. Ale boxy se nevlezou do krabice od základu, pokud tam mám i krabičky na žetony. Proto mám jeden box v krabici od Evropy.

3.1.2021 13:13:14

Za mě
Chtěl jsem to mít v jedné krabici, takže:
- staré desky jsem dal stranou, pochybuji, že se k nim někdy v dohledné době vrátím
- karty ptáků bez obalů narval do jednoho boxu, nicméně několik se jich tam nevejde, stejně jako karty úkolů. Ty jsou v pytlíku na rozloženém krmítku.

Není to ideální, ale mám vše, co potřebuji v jedné krabici.

3.1.2021 13:43:49

AmA

vsetko spolu
No ja som to tam nejako narvala :) Ale teda plastove krabicky som zrusila, mam tam iba jeden vrch (pre hru staci), dosky su iba tie z oceanie, tie povodne su v tejto skatulke a rovnako vsetko co sa tyka solo hry je v skatulke od europy, vratane tych dvoch spodnych casti plastovych skatul a jedneho toho vrchnaku.
A aj tak to bol celkom tetris.
ale je to tam :)

3.1.2021 13:47:28

Folded Space
Mám pořadač od FS, Oceánii sice ještě ne, ale vzhledem k tomu, že karty ptáků základu a Evropy zabírají 50% ptačího prostoru a desky odložím jinam, všechno by se mělo vejít bez problémů, pokud nektar nezabere víc místa než ostatní suroviny.
Otázkou je, jestli se vejdou i obalené karty, založil jsem k tomu vlákno, odpověď zatím nemám.

3.1.2021 15:28:15

Diky
Dekuni vsem. Poridim a taky to tam teda narvu :) mista malo, her moc, zena nervozni :)

3.1.2021 15:36:27

fifipirko
tak skontroluj ženinu skriňu a vyhoď z nej všetko čo uznáš za nepotrebné, uvidíš miesta bude dosť :)

3.1.2021 15:47:50

Folded Space podruhé
Hopla, s tím FS to asi nebude tak super, jak jsem doufal, nektaru je skoro 70 kusů, toto nacpat do FS boxů už nebude tak jednoduché

3.1.2021 18:18:53

Lucas
Tak to si zada hrdinu jimeho razeni, nez jsem ja :)

3.1.2021 19:09:54

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard - Deadly Frontier
ISS Vanguard - Deadly Frontier
Akt. cena: 1575 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas