Mythic Battles: Ragnarök

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Mythic Battles: Ragnarök - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Monolith
Autoři: Benoit Vogt
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

Překládá to někdo, nebo chystá se to někdo překládat? Jestli ne, tak já si to určitě překládat budu. Pravidla asi ne, ale určitě si chci přeložit Player aids a udělat přelepky na všechny desky. Akorát to nebude hned, celkově nemám extra moc času a navíc se blíží Vánoce ;) Takže asi až během ledna/února. Mám vše kromě Ragnar ságy.

8.12.2023 09:03:46

Desky nestvůr jsou hotové a nahrané v souborech ke stažení! Už zbývají jen titáni, hrdinové a oddíly. Už se blížím k cíli :) Kdybyste našli nějaký překlep či nesrovnalost, dejte vědět a opravím!

19.3.2024 20:08:29

Update - už mám přeložený i zbytek (hrdinové, titáni a oddíly), ještě to musím hodit do grafiky, což by ale měla být chvilička (předpokládám, že tak do týdne to budu mít).

Na konci měsíce by měl vyjít FAQ, kde by měly být pokryté všechny nejasnosti u všech jednotek. Podle něj to pak ještě jednou projdu a případně upravím texty tak, aby byly jednoznačné a přesné.

Nakonec pak z vydaných PDF desek jednotek (které tady průběžně nahrávám) vytvořím ořezy, které se budou dát použít přímo jako přelepky.

Nikdo tady moc nepíše, tak doufám, že z toho bude mít užitek i někdo jiný než já sám :D

16.4.2024 09:24:53

Titáni a Hrdinové jsou nahráni! Zbývají oddíly a jarlové.

U ostatních dokumentů proběhla aktualizace - všiml jsem si, že ne všude byl stejně velký font a řádkování, tak jsem to sjednotil (vyjma případů, kdy se to tam jinak nevleze).

V dohledné době by měl vyjít FAQ, tak to ještě zreviduji, aby vše bylo jednoznačné, a pak to ořežu na přelepky. 

Kdybyste mi chtěli přispět na kávu/pivo za mnou odvedenou práci, můžete mi nějaké drobné poslat na účet 1566058011/3030. Přece jen to žere dost času a myslím si, že to dělám celkem kvalitně. Díky! ;)

24.4.2024 12:13:05

Hotovo! Karty oddílů i jarlů mám přeložené, za chvíli se objeví ve složce Ke stažení. Teď ještě vyříznout na přelepky a můžeme tisknout a přelepovat ;)

6.5.2024 22:29:54

Admini si s tím schválením souborů dávají načas…

10.5.2024 20:47:22

@LurDaeron Díky za žďuchnutí (náhodou jsme si všimli → díky @Kew), už jsem pošťouchnul zodpovědného admina (nějak se ke schvalování od 7.5. nedostal a i tento den schválil “jen” soubory nahrané do cca 5.5.).

Kdyžtak klidně v případě čehokoli kolem souborů napiš přes kontaktní formlář nebo v diskusi přidej do textu @SirTonic, který je admin přes soubory a jeho zmíněním bys ho mohl přivolat :-)

Díky moc a pardon za zdržení… Občas prostě volný čas / energie může chybět.

11.5.2024 08:53:05

@LurDaeron Schváleno, příště prosím kdyby si měl pocit že zdržuji, stačí šťouchnout.

Radovan "SirTonic" Navrátil
www.zatrolene-hry.cz

11.5.2024 09:39:12

@Zeus To bylo jen konstatování, ne výtka :D Vím, že na to někteří lidi čekají, tak jsem je tímto jen chtěl informovat, že to mám sice nahrané, ale že stále čekáme na schválení ;) Taky na tom nejsem s časem a energií nejlépe poslední dobou ;)

@SirTonic Nezdržuješ :D Díky moc za schválení! ;) Zase se ten překlad aspoň posune a za chvíli bude úplně hotovo ;)

11.5.2024 11:12:43

@LurDaeron Díky za tvou práci! 

11.5.2024 14:59:51

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu
Cesty osudu
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas