Multiuniversum - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Board&Dice
Autoři: Manuel Correia
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Hrál to někdo? Díky za info.
25.12.2016 06:36:43

Dnes zkusím
Včera jsem si to koupil a dnes asi zkusím sólo variantu. Teď se nějak blbě shání spoluhráči :-D

25.12.2016 10:34:30

Zruda
Ahoj, docela mne to zaujalo právě kvůli té solo variantě. Dej pak prosim vědět. Dik

25.12.2016 15:30:39

Zruda
Ahoj, dostal jsi se ke hraní? Nějaké nové info o tom,jaké to je?

2.1.2017 12:48:55

solo varianta
Zatím jsem hrál sólo variantu a není to špatný, poměr cena/výkon, zpracování je víc než dostačující.
Hra se zaměřuje hlavně na nalezení co nejlepší kombinace akcí, tak aby jste předběhli ostatní hráče (AI v sólo hře). Tím, že je 5 transformátorů a tudíž různé akce na kartách, hra získává přijatelnou hloubku v plánování a přemýšlení. Zároveň však netrvá dlouho a je v malé krabičce, takže se v pohodě přenese. Výhodou je, že si dolížete karty na konci svého kola, takže můžete plánovat, zatímco hrajou protihráči (neplatí pro sólo hru, protože hrajete za AI :D). Plusem je rozhodně propracovanější bodování, které vás odmění za nasbírané sety. Ve hře můžete též škodit protihráčům. Hru doprovází tématické pozadí, což doplňuje komplexnost hry.
Se hrou jsem rozhodně spokojen a těším se až vyzkouším ve více hráčích.

2.1.2017 17:53:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Sólo varianta
Před chvílí jsem konečně dohrál první hru :-) Překvapilo mě, jak je to docela náročné. Je to fakticky závod v zavírání portálů. Než jsem se dostal k tomu, že jsem už hrál skoro automaticky, už jsem tušil, že nemám moc šancí. Potvrdilo se to, prohrál jsem 47:43. Já měl 26 bodů za portály (2*5, 4*3, 4*1), 1*set 5 symbolů a 2*2 karty. AI měla 30 bodů za portály (3*5, 5*3), 1*3 karty a 2*2 karty.

Myslím, že v dalších hrách bych měl víc šancí, protože bych už sledoval, co ta AI sbírá za symboly kvůli setům. A taky bych víc využíval akcí portálů. K tomu jsem pronikl až právě v druhé polovině hry, kdy se mi podařilo celkem dost zpomalit postup AI, takže jsem ji ještě dohnal. Mám z toho docela intenzivní zážitek a těším se, až si to zahraju s více lidmi.

2.1.2017 18:22:36

Díky
Díky za info, už jsem to objednal.... Doma mne žena už asi zaškrtí....

2.1.2017 19:18:52

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Karetní hra - Bojovníci víry + 2
Hra o trůny: Karetní hra - Bojovníci víry + 2
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas