MiniMonFa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: není
Vydavatelé: Mario Truant Verlag
Stratelibri
Ulisses Spiele
Autoři: Antonio Dessi
Fabio Attoli
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hral to nekdo?

Vypada to zajimave a ne moc narocne, ma s tim nekdo nejakou zkusenost..?
14.5.2010 08:50:16

Pro dva hráče pecka
Ahoj,

hra je perfektní pro dva hráče a s přítelkyní ji máme po boku s Jambem a Kahunou jako jednu z oblíbených her do parku. Krabice už sice není nejmenší, ale i tak se pohodlně vejde do jakéhokoliv batohu.

Hra je to v zásadě jednoduchá, ale ze začátku jsem trochu zmatek v pravidlech a musel jsem pár drobností dohledat na BGG.

Kdyby člověk sehnal rozšíření, tak lze hrát hru i ve více lidech, ale by hra ztratila na svižnosti.

Když se daří jednomu z hráčů, tak je to otázka 20 minut (uvedených na krabici), ale pokud to jde na ruku oboum nebo naopak karty nejdou vůbec (což častější varianta), tak je hra tak na 40 minut. Většinou jsou časy na krabicích uvedeny daleko delší je tomu v praxi, ale specielně u této hry mám opačný dojem.

Jestli hraješ často jen ve dvou rozhodně by tahle hra neměla ve sbírce chybět ;)

14.5.2010 15:43:58

souhlas
Nemám zahráno mockrát, ale hra se mi opravdu líbí, jen dcera nechytá angličtinu, třeba časem udělám přelepky.
Žena angl. bere, ale zrovna nemá hrací období.

4.3.2012 14:17:16

balíky “Classic” a “Wild”
Podľa pravidiel hra obsahuje dva balíky kariet “Classic” a “Wild” s rovnakým počtom kariet (rovnaký počet chodieb, príšeriek atď...) Avšak nie je mi jasné ako karty vlastne rozdeliť medzi hráčov. Každý z hráčov dostane jeden kompletný balík, alebo kombináciu kariet s obidvoch balíkov ??? Aký je vlastne medzi nimi rozdiel ??? V pravidlách nie je nič o rozdelení balíkov resp. kariet z balíkov medzi hráčov... (alebo mi niečo v pravidlách ušlo ???)

20.5.2015 21:42:23

Vybíráme z Bazaru

Goblini s.r.o. - nesehnatelní, jako noví!
Goblini s.r.o. - nesehnatelní, jako noví!
Akt. cena: 399 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas