nepřihlášený

přihlásit

registrovat

MiniMonFa

Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: není
Vydavatelé: Mario Truant Verlag
Stratelibri
Ulisses Spiele
Autoři: Antonio Dessi
Fabio Attoli
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

MiniMonFa (Mini Monster Fantasy) je strategická karetní hra pro dva hráče. Ve hře se ocitáte uprostřed souboje mezi dvěma mocnými mágy, kteří si budují armádu monster, kterou ukrývají do labyrintu chránícího jejich území. Stateční hrdinové se snaží tímto labyrintem projít a narušit moc mágů.

Oba hráči zastávají roli mocného mága, který se snaží svrhnout vládu soupeře. Aby v souboji uspěli musí chytře budovat svůj labyrint a šetřit síly na tuhé souboje. Zároveň však musí ovládat skupinky hrdinů, které se vydaly zničit soupeřův labyrint a zmocnit se tak jeho vlády. A navíc ještě musí čelit nepříjemným událostem, které postupně zasahují do hry.

Hraje se na tahy, z čehož každý tah se skládá ze tří fází. V první fázi si hráč vytáhne kartu událostí a musí provést danou akci popsanou na kartě. Ve hře je spousta pozitivních, ale také nespočet negativních událostí, které například zapřičiní smrt jednoho z hrdinů. Ve druhé fázi pak hráč buduje místnosti ve svém labyrintu, skrývá do nich příšerky a protkává je zákeřnými pastmi. A ve znamení útoku na soupeřův labyrint se odehrává fáze třetí, během které hráči posílají své hrdiny, aby místnost po místnosti zničili soupeřovu pevnost.

Hra končí když zemřou všichni hrdinové jednoho z hráčů nebo v případě, že jeden z hráčů přišel o všechny své místnosti a v dalším tahu již nemůže žádné vybudovat.

Autor: Seph

Rozšíření hry (2)

MiniMonFa Fairy Expansion (2005)

Popis ještě nebyl vložen.

rozšíření 2 - 2 hráči od let

Celkové hodnocení:oooooooooo(hodnoceno 0x)

MiniMonFa Undead Expansion (2005)

Popis ještě nebyl vložen.

rozšíření 2 - 2 hráči od let

Celkové hodnocení:oooooooooo(hodnoceno 0x)

Další názvy této společenské hry

  • MiniMonsterFantasy

Vybíráme z aukcí

Kronika zločinu: Noir
Kronika zločinu: Noir
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>