nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix

Rozšíření pro hru: Marvel United
Marvel United: X-Men
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
CMON Limited
Spin Master Ltd.
Autoři: Andrea Chiarvesio
Eric M. Lang
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Stejně jako mnohá jiná rozšíření hry Marvel United, přináší i rozšíření Guardians of the Galaxy Remix nové hrdiny a jednoho padoucha. Hrdinové obsažení v běžné verzi jsou Star-Lord, Groot a Rocket. Kromě nich mohli podporovatelé vydání hry na Kickstarteru získat ještě čtvrtou exkluzivní hrdinku Gamoru (pozor, tato NENÍ obsažena v běžně dostupné verzi rozšíření). Jako padouch zde pak vystupuje Ronan.

Hrdinové z běžně dostupné verze rozšíření Guardian of the Galaxy Remix

Samozřejmostí jsou všechny potřebné herní prvky související s těmito postavami (různé typy karet a stylizované miniatury) a jako v případě jiných rozšíření i zde najdete 6 nových lokací tematicky souvisejících s cestami Obránců galaxie vesmírem, jako je Sběratelovo muzeum či Xandar. 

Plán B = nový herní mechanismus

Díky rozšíření Guardians of the Galaxy Remix můžete místo klasických misí (zachránit obyvatele/porazit hrdlořezy/odstranění hrozeb) použít mise Plánu B. Ty jsou samy o sobě náročnější, ale umožní hrdinům vyhrát, aniž by museli konfrontovat padoucha.

Kombinovatelnost

A stejně jako v případě ostatních rozšíření, je možné hrát hru pouze s využitím prvků z tohoto rozšíření a tématicky tak soustředit hru kolem Strážců galaxie a jejich boje s Ronanem. Případně je možné rozšíření smíchat se vším ostatním a užít si tak velmi různorodé kombinace hrdinů a padoucha - a vzhledem k množství kombinací si zahrát téměř unikátní hru.

Autor: Zeus

Vybíráme z aukcí

Zakázaný ostrov
Zakázaný ostrov
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 10 dnů