Marvel Champions: The Card Game – Doctor Strange

xxxxxxxxxx hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: The Card Game – Doctor Strange - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Marvel Champions: Karetní hra
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

častý stun nepřítele

Hrál jsem první scénář v rozšíření vzestup red skulla. Dr. Strange mi přijde velmi silný s využitím omráčení. Má na to invocation, allyho a umí např. změnit confused na stun pomocí kouzla. Boss za celou dobu zaútočil pouze jedenkrát. Máte taky takové zkušenosti?
13.9.2020 18:10:55

Mám podobnou zkušenost. Když jsem hrál Dr. Strange i jen proti Rhinovi, tak si Rhino téměř nebouchl. Ve více lidech už tak OP asi nebude - ten stun se vypotřebuje a bude řezat dálší hráče v pořadí. Ale ve hře jednoho hráče je Dr. Strange snad nejsilnější postavou. Zkoušel jsem hrát téměř za všechny postavy a s žádnou se mi to nehrálo tak snadno, jako právě s Dr. Strangem. Ze začátku jsem myslel, že jsem nesprávně pochopil / přeložil pravidla, jak se s ním má hrát - ale opak byl pravdou. Hrál jsem to správně. Takže tak :)

3.7.2021 12:17:37

jj. klasicky overpowered Strange :)

3.7.2021 12:32:31

Copak Stun. Ale kombinace Master of the Mystic Arts + Winds of Watoomb…to je neskutečný maso. Zaplatíte 1 resource (a pak ještě exhaust Strange no) a nalízate 6 karet, heh :-)

A nebudu spekulovat už nad tím, že ty Mystic Arts máte náhodou v ruce 2 ;-)

13.1.2023 20:27:50

Designéři jsou taky lidi a občas se seknou. U Strange jim ujela ruka a jeho síla je zakletá tak moc, že nestačí taboo jedné kartičky. Takže se to pak spravuje dodatečně. V tomhle případě to záplatují klíčovými slovy stalwart a steady. Pokud vám vadí, že s ním moc snadno vyhráváte, zahrajte si proti padouchům kteří tyhle vlastnosti mají. Ale ano, i tak je to díky rychle se točícím invokacím a upgradům silná postava.

13.1.2023 22:22:38

Vybíráme z Bazaru

Labilní jednorožci: Přisprostlá edice (CZ)
Labilní jednorožci: Přisprostlá edice (CZ)
Akt. cena: 232 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas