Magic Realm - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 16
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Richard Hamblen
Rok vydání: 1978
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Skúšali ste Magic Realm niekto?

Táto (teraz už) nádherne spracovaná a ťažká hra ma vždy lákala, ale samozrejme aj kvôli nutnému dlhému vyrábaniu a nekonečnému štúdiu pravidiel som ju vždy obišiel.

Aj teraz len lačne pozerám na monitor a obdivujem nový grafický redizajn... a nádejam sa, že sa s hrou naživo raz stretnem...
6.3.2010 00:04:01

Miri
No, ja bych to moooc ráda zkusila! Akorát se bojím, že pravidla už nestihnu do Hradiště nastudovat :-)

1.6.2012 21:36:44

Miri
Jsem na tom stejne jako Kainis. Ale moc rád bych to zkusil.

2.6.2012 09:38:39

Miri
aj-ja-aj-jaa!)

2.6.2012 11:18:21

Miri
V Hradisti budu 6.-8., pravidla zkusim nastudyrovat a rozhodne se mnou pocitej! Splni se mi jeden z mych mnoha snu :-)

2.6.2012 20:33:44

2 all
Super, tak to nejako spolu dame dohromady :-). Ja pridem 7. podvecer a ostavam do 9.

2.6.2012 21:04:23

ospravedlnenie
Takze aj ked ma to velmi mrzi musim sa vsetkym kto sa na Magic Realm tesili ospravedlnit - nepridem. Bohuzial az dnes som zistila, ze nie je mozne mat so sebou psa a ja toho svojho nemam kde nechat. Moc ma to mrzi, velmi som sa na akciu a na vsetkych tesila. Snad na inej akcii budu voci zvieratam tolerantnejsi a konecne si Magic Realm budem moct zahrat - nielen solo :-).

5.6.2012 08:28:04 | Upraveno autorem (porovnej)

existuje
No ako? Hrávate to ešte niekto?
Už je to dáky piatok, čo som sa po 5 rokoch ku hre vrátil, a aktuálne to je moja najčastejšie hrajúca hra a prepadol som tomu ešte viac ako pred rokmi. Jediná hra, ktorú dokážem hrať v solo variante. Dako som sa to potreboval naučiť, než som to začal vysvetľovať ľudom a ono, ono ma to bavilo heh. Dovolím si tvrdiť, že Magic Realm je machanikami najlepší dizajn ever, čo som zatiaľ mal možnosť za moju kariéru hráča hrať a vôbec mu nevadí, že prešlo už viac ako 40 rokov od jeho vydania. Čítal som si dobové články z časopisu Avalon Hill a postupne nadobúdam názor, že vtedy bolo testingu prikladaný minimálne rovnaký dôraz ako teraz, a možno ešte aj viac- čo bolo pre mňa prekvapenie.

Malá perlička, v čase vydania stál Magic Realm 15$ :)

10.9.2019 19:51:12

IN

Re
Souhlasim se vsim...
----------------------
Majitel liščí krabice

10.9.2019 21:47:04

Vybíráme z Bazaru

Trosečníci
Trosečníci
Akt. cena: 880 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas