Mage Wars Arena

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Mage Wars Arena - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arcane Wonders
Pegasus Spiele
Autoři: Benjamin Pope
Bryan Pope
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mage Wars v Brně a okolí

Zdravím,

Mage Wars (se Sirénou a Paladinem) mám doma více než rok a naprosto jsem se do této hry zamiloval. Potíž je v tom, že si se mnou nikdo nechce hrát. :'-( Na moji hráčskou skupinu je tato hra zřejmě příliš komplexní. Za celý rok jsem tedy odehrál jen asi šest soubojů. Proto hledám mágy, kteří hře propadli stejně jako já a dali by se mnou jeden, dva, sto her v Brně či okolí. ;-)

Najde se někdo?
8.1.2018 19:48:17

Mage Wars
Ahoj,

ja jsem na tom podobne, mam odehrano jen par her a nemam to s kym hrat (za posledni rok a pul jsem hral jen par her Academy se synem), prestoze se mi hra hodne libi.
Asi uz jsem ted i ve stavu, kdy budu potrebovat dost osvezit pravidla :)

Nejsem primo z Brna, ale v Brne pracuji, takze behem tydne se da nekam zajit, pokud se domluvime.
Chodim obcas hrat SW: Destiny nebo karetni Hru o truny do Black Oilu, takze to klidne nekdy prolozim MW.

10.1.2018 17:15:37

Re: Shaddy
Děkuji za odpověď. Poslal jsem Ti soukromou zprávu. ;-)

23.1.2018 09:49:06

:)
Ahoj, MW jsem dostal před lety od bratra který po otevření krabice a seznámení se s ní řek, že to hrát nebude. Několikrát jsem se pokusil hru vytáhnout, ale vždy z toho byla jen úvodní hra o pár kartách. Nikdo z mého okolí neměl zájem... teď už se mi na krabici minimálně 2roky práší.
Rád bych si ji stále zahrál pokud možno minimálně 1x za měsíc. Jen mějte na paměti, že ze začátku budu snadná kořist.

19.2.2018 09:53:22

Re: Pallfy
Ahoj Pallfy,

napíšu Ti soukromou zprávu a domluvíme se. ;-)

28.2.2018 16:43:42

Vybíráme z Bazaru

Ostrov pokladů
Ostrov pokladů
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas