Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 149x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Předprodej

Tak už se nám Ultimátní edice objevila v předprodeji a dokonce za mnohem příznivější cenu, než jsem čekal. Jednoznačně povinná koupě.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
18.10.2018 20:27:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Předobjednávky
Objevily se další dvě možnosti předobjednávky:
https://www.tabletop.cz/mage-knight-ultimatni-edice
https://www.deskoland.cz/Mage-Knight-Deskova-hra-Ultimatni-edice-CZ-d3609.htm

11.12.2018 13:38:15

Planetaher.cz
Tak už se dá předobjednat i na planetě (domovském eshopu REXher) za 2449, - a pokud máte na planetě věrnostní slevu tak si z ceny můžete odečíst ještě 168,-

Takže se dostanete až na 2281,- ;-)

______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

11.12.2018 16:42:27 | Upraveno autorem (porovnej)

sleva
Myslíš nějakou slevu maloobchodníkům, nebo slevu za své body, kterou má každý individuální? :-)

11.12.2018 18:31:48

Body
Myslí body, které uplatníš v budoucích nákupech. Ale musíš být v té nejvyšší kategorii...
Klub stolních a deskových her Litomyšl

11.12.2018 19:09:53

Body
Jj přesně tak, jsou to boky kdy 1bod=1Kč na některý příští nákup...
Viz link: https://www.planetaher.cz/bodovy-system
A ano suma 168,- je maximální možná sleva za předpokladu že jsi na planetě nakoupil alespoň za 15.000,- což já mám tuto podmínku splněno již dávno :-)
_____________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

11.12.2018 19:25:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Předobjednávky
Ahoj, potvrzuju, že už šla nabídka a že předobjednávky na Tabletopu, Deskolandu, Planetě a dalších shopech jsou už ofiko vázané na spolupráci s námi. Sedět by mělo i dodání první týden v únoru.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

11.12.2018 20:29:25

...
Objednáno :-)

11.12.2018 21:39:13

"Sleva" na Planete
Ten nejvyssi stupen na PlaneteHer mam take uz dlouho, ale od te doby, co se podminky zmenili tak, ze misto slevy se jen ziskaji body na dalsi nakup s platnosti 6 mesicu jsem tam bohuzel zcela prestal nakupovat. Jednoduse proto, ze z Brna nejsem a ty body tak sotva zaplati dopravu (a abych kazdych 6 mesicu nakupoval nad 2500Kc - tak to nejak nedavam).

Je to skoda, ten eshop mam rad, ale bohuzel penize jsou az na prvnim miste :-(

12.12.2018 10:40:04

robkin
Dle mého názoru stačí 1x za 6 měsíců koupit za jakoukoli částku:

Platnost všech nasbíraných bodů je 6 měsíců od posledního nákupu. Každým dalším nákupem se tak platnost veškerých bodů prodlouží na následující půlrok.
https://www.planetaher.cz/bodovy-system

--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

12.12.2018 17:12:30

Zeptám se
asi hloupě, ale tahle edice je nějak limitovaná nebo to bude standardně k dostání pořád?

A ještě dotaz, v jakém módu se vám hra zdá nejlepší, resp. mám cenu pořizovat primárně pro sólo hru?

Díky!

13.12.2018 10:08:59

Mathyas
K dispozici by mělo být tuším 1000 kopií, tedy stejně jako kdysi u základní hry.

Sólo jsem to nikdy nehrál, ale podle různých diskuzí je MK nejlepší právě jako sólo hra.

13.12.2018 10:13:53

Aillas
Díky!

Takže koupit :-)

13.12.2018 10:22:59

body

Jupí objednáno :)

a v matematice jsem teda hodně slabej, ale .. cituji kolegu: "maximální možná sleva je 168bodů" hele nevím jak vy ale já mohl dát všech 190 bodů co teď vlastním na slevu. Ale nevím v čem jsem jiný než ostatní .)))

13.12.2018 14:29:07

Jenda42
Body jj bodů můžeš použít kolik chceš kdybys měl 2,5tisice bodů tak za hru nemusíš platit nic jen si nechat ztrhnout ty body ten maximum 168b. je kolik můžeš maximálně za nákup bodů dostat na věrnostní konto nikoliv kolik jich můžeš použít ;-)
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

13.12.2018 14:37:02 | Upraveno autorem (porovnej)

1a2a3a4

Aha díky za vysvětlení!

13.12.2018 15:41:04

168 bodů - tak nic, už to chápu
168 bodů je počet bodů, které dostane kupující v nejvyšší kategorii věrnostního programu, pokud si koupí Mage Knight (tedy cena něco přes 2400 Kč), není to nějaké omezení, kolik bodů může získat.

Jinými slovy, je to sleva cca 7% (formou bodů na příští nákupy).

Ten pracovní den byl nějak dlouhý... :-)
--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

13.12.2018 17:09:21 | Upraveno autorem (porovnej)

mblatny
Ano - jak pises - je to jen sleva na pristi nakup. Ktera po 6 mesicich propadne, a jak jsem psal - pro Brnaky (bez dopravy) neni problem si koupit kazdych 6 mesicu cokoliv a tim si platnost prodlouzit.
Ale pro mne proste je problem utratit kazdych 6 mesicu 2500Kc tak aby mi body nepropadly (utracet kvuli tomu 100Kc za dopravu na polozce za 100Kc se jednoduse nevyplati). Proto jsem prave psal, ze jsem se s timto svym oblibenym eshopem bohuzel musel rozloucit... pro mne to po te zmene nefunguje.

13.12.2018 21:20:37

robkin
Mám to úplně stejně jako ty. Vždy jsem kupoval na planetě, ale tento jejich nový systém mně absolutně nevyhovuje a velmi mě zklamal. Opravdu nemám náladu si hlídat, že mně ubíhá 6. měsíc a nutit se tak do doupě něčeho kvůli bodům...

14.12.2018 03:35:27

Eh what?
Tak si říkám který jiný eshop má vůbec slevový program pro stávající zákazníky? Buďte rádi, že vám tento bezva eshop něco nabízí. Nevíte jaké to je podnikat a nedovedu si to ani pořádně v deskových hrách představit. Uvědomte si, že tím podporujete hlavně někoho, kdo má zájem rozvíjet trh s hrami. Je super dostávat slevy. Ale co pro vás dělají, jak reagují a jak se trhu věnují. Lidi by nejraději vše měli zadarmo...

20.12.2018 07:05:18

Slevový program
Slevový program sice vypadá dobře, ale na Planetě jsou hry o 100-200kč dražší než jinde na netu, takže je to často k ničemu.

20.12.2018 08:36:02

slevy atd...
ahoj, tyhle diskuze jsou evergreenem nejen tohoto webu.

Jsou tu lidi a já dlouhou dobu taky patřil mezi ně, kdo nevydělávají moc peněz, nebo pro ně jsou deskové hry jeden z koníčků a tak hledají, kde se dá co nejlevněji nakoupit desková hra, kterou chtějí.
Čtu tady, že si lidé zvyklý nakupovat na planetěher ''stěžují¨, že program který planeta nastavila, že jim nevyhovuje, není pro ně tak výhodný a tak se tu k tomu vyjadřují.

Další rovinou diskuze je, že speciálky a planety dělají něco navíc pro deskoherní komunitu v ČR a diskutující upozorňují na to, že nejde vždy jen o cenu a že podporou těchle obchodů podporuji i to, že např. vyjdou nové hry, popř. že např. ve svete-deskovych-her, popř. tabletopu budou nějaké turnaje atd...

Oba pohledy a přístupy jsou podle mě naprosto v pořádku a já je respektuji. S čím mám ale trochu potíž je způsob diskuze vedený kolem toho. Jako že jedna strana je blbá, když to má takto atp.. Prosím zkusme kolem toho diskutovat s gracií.

ps: Jelikož se jedná o diskuzi u Mage knight Ultimate box, chci vyjádřit radost nad tím, že hra v tomto rozsahu bude, moc se na ni těším a rozhodně si ji koupím, nejspíše zvolím levnou a pohodlnou variantu.

Jen je škoda, že ta hra vychází v tak obrovské krabici, fakt nemám tucha, kam ji narvu. Když jsem se do krabice koukal na brněnském Brnohraní, stačila by 3/4 velikost. Tohle je fakt mrcha. :-)

20.12.2018 09:01:06

novec
Bez zisku by nikto nepodnikal, a ak to niekto tak robi, tak je bud blazon alebo si to moze dovolit a takym sa sklaniam a vzdavam mu uctu, ze chce rozsirit boardgame euforiu CR/SR.
"co pro vas delaji..." keby to nedelali, tak by zakaznici sli nakupit vedla, tak funguje trhove hospodarstvo. Teraz nenarazam na planetu, neviem o nich nic, myslim to vseobecne, ale tento nazor ma niekedy udivuje.

20.12.2018 09:07:25

Nathanael
Prekri ju obrusom a mas z nej pekny stol 8-)
-----------------------------------------
Som kapitalista a som na to hrdy.

20.12.2018 09:11:28

Cena
Zajímavé je, že se takováto diskuze rozjela zrovna u ultimátní edice Mage Knighta, kde je ta cena opravdu luxusní. Když sečtu cenu základní hry a všech rozšíření v různých obchodech, tak se budu pohybovat někde mezi 4800 a 5300 Kč. I kdybychom tedy byli nucení koupit ultimátní edici za doporučenou cenu bez jakékoliv slevy, tak si rozhodně nebudeme mít na co stěžovat.

20.12.2018 09:24:25

@Novec
"Tak si říkám který jiný eshop má vůbec slevový program pro stávající zákazníky?" Hodne, len tak co si teraz spomeniem: svet her, deskoland, fantasyobchod, atd. atd.

20.12.2018 10:59:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Star wars Jabbův palác
Star wars Jabbův palác
Akt. cena: 161 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas