Lucky Loop - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Karsten Hartwig
Wolfgang Panning
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

...motory letadel vrčí, všude plno zvědavých diváků, rozhodčí upřeně na obloze sledují dalšího soutěžícího.  Nasazujete si leteckou kuklu a plný soustředění se připravujete na předvedení svého čísla.....

Popis

Ve hře Lucky Loop si zahraje 2-6 hráčů na letecké akrobaty. Musíte předvést 4 povinné akrobatické sestavy za něž získáváte body. Čím těžší je sestava tím více bodů lze získat ale také je zde vyšší riziko že se sestava nepodaří. Po 4 úspěšných sestavách hráč předvede svůj volný let, za který jsou rovněž body.

Akrobatické sestavy jsou barevně naznačeny na herním plánu a skládají se ze 3 akrobatický prvků. Prvky jsou ve hře 4 druhy a mají příslušnou barvu. Prvky jsou zobrazeny na kartách v různých stupních obtížnosti a s příslušným bodovým ohodnocením. Složení volného letu si určujete sami, jen musí obsahovat 3-6 karet (prvků) a v součtu určitou minimální obtížnost.

Průběh hry

Hraje se na kola, na začátku si líznete 6 karet prvků a ve svém tahu si můžete vyměnit karty prvků nebo vyložit příslušné prvky k nějaké sestavě a pomocí kostek vyhodnotit zda se vám sestava podařila. Pokud ano, obodujete se. Poté si případně doberete karty. K volnému letu přistoupí každý až po splnění všech 4 povinných sestav. Body za jednotlivé sestavy se sčítají na centrální stupnici a body za volný let si můžete vyměnit za body některé povinné sestavy kde jste jich získali méně. Za určité splnění podmínek můžete získat i bonusové žetony které vám umožní házet kostkami znovu či přidávají kostku navíc.

Hra končí po kole ve kterém byl proveden první úspěšný volný let, a pilot s nejvíce body vítězí.

 

Autor: Godzi

Vybíráme z Bazaru

Thunder Road: Vendetta - Maximum Chrome Edition
Thunder Road: Vendetta - Maximum Chrome Edition
Akt. cena: 3100 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas