nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Love Letter: Batman

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Cryptozoic entertainment
Autoři: Seiji Kanai
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Tento popis ještě nebyl definitivně schválen. Pokud chcete, můžete zkusit navrhnout vhodnější verzi, která by lépe odpovídala ideálnímu popisu.

Milostný dopis: Batman je hra pro 2-4 hráče založená na původní hře Love Letter od Seiji Kanaie. Balíček se skládá převážně ze zločinců, přičemž Joker je nejcennější kartou na 8. místě, Harley Quinn na 7. místě atd., Robin se objevuje na 4. místě a Batman na 1. místě, což je strážce v původním Love Letteru. Vaším cílem je buď držet - tedy ukořistit - kartu s nejvyšší hodnotou na konci kola, nebo být posledním aktivním hráčem v kole.

Z balíčku, který obsahuje pouze šestnáct karet, začíná každý hráč pouze s jednou kartou v ruce; jedna karta je odstraněna ze hry. V tahu si dobere jednu kartu a zahraje jednu kartu, přičemž použije sílu na této kartě, aby odhalil ostatní a (případně) je vyřadil z kola. Pokud použijete Batmanovu schopnost k vyřazení někoho (jiného než Robina), získáte jeden bod, přičemž body se sledují prostřednictvím žetonů Batsignal. Pokud jste posledním aktivním hráčem v kole nebo hráčem s nejvyšší kartou, když dojde balíček, získáváte bod. Hra končí po kole, ve kterém má někdo sedm nebo více bodů, a hráč s nejvíce body vyhrává.

Autor: AeroSvk

Vybíráme z aukcí

Aargh!Tect
Aargh!Tect
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>