nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Milostný dopis

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Arclight
Filosofia Editions
Japon Brand
Kanai Factory
MindOK
Pegasus Spiele
Steve Jackson Games
Autoři: Hayato Kisaragi
Seiji Kanai
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Městský stát Tempest. Místo intrik, pěněz a moci.
Královna Marianna byla uvězněna za velezradu. Tato událost nezlomila nikoho více než její dceru, princeznu Anette. Nápadníci napříč městem vidí v dvoření způsob jak ulehčit jejimu trápení. Bohužel princezna se zavřela v paláci a její ctitelé se musí spolehnout na dopis a na někoho v nejbližším okolí princezny, kdo dopis snad doručí.

Milostný dopis (Love Letter) je rychlou karetní hrou pro 2 až 4 hráče. Hra je příjemnou kombinací štěstí, přemýšlení a riskování. Úkolem hráče je dostat svůj milostný dopis do rukou princezny a zároveň mařit stejnou snahu protihráčů. V každém tahu má hrač k výběru ze dvou karet. Akci jedné z nich provede a druhou si nechá do dalšího tahu. Hra je opravdu svižná, balík má pouhopouhých 16 karet.

Herní kolo může skončit jedním ze dvou způsobu. Buď zůstane ve hře jen jeden hráč, potom co ostatní byli vyřazení efekty některých karet. Nebo se po dobrání balíčku porovnají karty na ruce a hráč s nejsilnější kartou vyhrává. Počet kol odvisí od počtu a úspěšnosti hráčů. Hru vyhrává ten hráč, který svůj dopis doručí: při hře dvou hráčů sedm krát, při hře tří je to pět krát a při čtyřech hráčích čtyři krát.

Po uvedení hry na trh se vyrojila sposuta homemade verzí zasazených do různých herních světů. Např. Shadowrun, Legenda pěti kruhů, Here I Stand.

Jedná se o čtvrtou hru ze světa městského státu Tempest.

Autor: #5C4RL37

Další názvy této společenské hry

  • Love Letter