Lost Patrol - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2000
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Mrakoplas, otázka:
Pochopil jsem správně, že každý sloupec Lurkerů může 1x provést přepad / 1 kolo.. co se stane v momentě, když bude sloupec A Lurkerů na hexu s Mariňáky a za sebou bude mít sloupec B jiných Lurkerů. Může provést toto? - Sloupec A provede přepad (ten se vyhodnotí) a pak sloupec B se sloučí s A. - Bude tento brán jako nový sloupec C s dodatečným právem dalšího přepadu ?

Odpověď: já bych řekl, že ne, mariňáci taky neútočí 2x. Musí zaútočit jen se svým sloupcem a pak se případně sloučit pro další kolo. Alespoň to tak zatím hraju. Ale jsem strašně zvědavý na ten český překlad, pokud tu bude, některé věci asi hraju blbě.
10.9.2009 13:33:30

Mrakoplas
Prepady maji samostatnou fazi, a jediny presun lurkeru ke kteremu by tam mohlo dojit je v pripade, ze by prohrali. V pripade, ze by stack A na hexu 1 prohral, a m-hrac by byl tak posetily a presunul ho k jeste nevyhodnocenemu stacku B (na jehoz hexu 2 jsou i marinaci), tak by se ty stacky pri vyhodnocovani prepadu na hexu 2 sloucily.

10.9.2009 14:43:03

pouze 1 útok
v pravidlech je jasně napsáno, že každý lurker může útočit jen jednou za kolo! tím se to řeší-odsunutý lurker nemůže znovu útočit v rámci jiného sloupce...

12.4.2010 12:13:13

filda001
Pravda... tenhle odstavecek jsem nejak preskocil, ma chyba.

12.4.2010 13:28:48

Vybíráme z Bazaru

Etherfields+d.5 hráč+SG ENG/poštovné v ceně
Etherfields+d.5 hráč+SG ENG/poštovné v ceně
Akt. cena: 1799 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas