LOAD: League of Ancient Defenders

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

LOAD: League of Ancient Defenders - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Archon Studio
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Máte už někdo zkušenosti s touhle hrou? Vypadá to docela zajímavě. Na BGG lidi hodně píšou, že je to kopie Rum and Bones, ale pro mě osobně je prostředí LOAD atraktivnější a figurky hezčí. Tak by mne zajímalo, jestli už jste jí někdo zkoušel a co si o ní myslíte?
11.2.2017 14:37:54

Rum and Bones
Mňa by tiež zaujímalo aké to je... teraz beží na KS RE kampaň a celkom mi to imponuje, ako aj Zomy píše - super miniatúry :) snáď ma manželka za to nezabije :D

1.5.2017 18:25:48

hranie
Hra je naozaj super. Kvalita figúrok je fakt skvelá, taktiež prostredie/setting ale aj doplnky. Jazyková náročnosť - jedine anglické, ale ľahko pochopiteľné pravidlá, kartičky a doplnky riešené cez symboly. Ide o typický defend the fort formát hry, v jednotlivých vlnách vysielajú obaja hráči svoje jednotky aby dobyli dve z troch veží súpera. Bežné jednotky plus hrdinovia. odporúčam fakt každému, poteší začiatočníka aj harcovníka. Plus bonusy vo forme exkluzívnejších verzii figúrok a tie fakt stoja za to. Hra je rýchla, zábavná a v super prostredí, isto odporúčam :)

11.5.2017 12:53:16 | Upraveno autorem (porovnej)

to hakkon
Ahoj, pises o hre, ze je super ale mohol by si sa viac rozpisat pripadne i napisat aka je jazykova narocnost
Reload na KS konci o dva dni tak uvazujem ci do toho ist (dokonca je tam pisane ze to poslu do konca roka co by bolo super)
Dakujem

13.5.2017 14:41:03

RE-LOAD
Dnes mi dorazila základní krabice z kampaně RE-LOAD a musím říct, že komponenty jsou opravdu kvalitní. Pevné karty, dobře vyřezané žetony, úžasný insert a kvalita a detailnost figurek je naprosto fenomenální. Bohužel mám u dvou hrdinů ulomený prst, ale není to nic, co by nespravila trochu lepidla. Už se nemůžu dočkat, až dorazí zbytek (snad co nejdříve) a až si LOAD zahraji.
Jediný co musím Archon studiu vytknout, je mizerná komunikace. Ale hry mají krásný!

28.12.2017 17:55:29

Vybíráme z Bazaru

Petrichor: Cows Expansion
Petrichor: Cows Expansion
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas