Libertalia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Asmodée Editions
Asterion Press
Marabunta
Autoři: Paolo Mori
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Nová verzia hry - Libertalia: Piráti vzduchomoří

Stonemaier games onedlho vydá novú verziu Libertalie s novou grafikou, zmenenými postavami, novými mechanikami a pridaným sólo módom. Hru u nás vydá Albi.

Viac info nájdete na stránke novej hry #Libertalia: Piráti vzduchomoří a špeciálne v dizajnérskych denníkoch Jameyho Stegmaiera, ktoré prekladám a nachádzajú sa v Diskusii.

---------------
Prekladateľ Joe

7.2.2022 12:18:15

V tejto hre piráti so svojimi loďami budú lietať vo vzduchu?

7.2.2022 15:59:02

Joe

@springb je to po novom zasadené do sveta Galecrest, v ktorom fyzikálne zákony evidentne pracujú inak :)

---------------
Prekladateľ Joe

7.2.2022 16:38:19

@springb To letani by mi vadilo asi mnohem mene, nez ta xy-ta variace na zviratka… Uz je toho hrozne moc a pro me je to naprosto neatraktivni tema. Takze to beru jako prilezitost k porizeni puvodni verze, ktere se ted urcite v bazaru zacnou objevovat:) Hra je obecne velmi vydarena.

7.2.2022 18:55:49

Joe

@saiwer ja sa chystám na túto novú, až sa objaví - so zvieratami problém nemám, nová grafika a vychytávky sa mi páčia - win win! V starej (aj keď len v online hraní na BGA) mám problém s čitateľnosťou kariet, ešte že sú tam prepísané texty. Plus vo dvoch hráčoch pôvodná verzia nie je príliš vybalansovaná.

-------------------
Prekladateľ Joe

7.2.2022 22:51:35

Vybíráme z Bazaru

Marco Polo II DE
Marco Polo II DE
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas