Leaving Earth - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: The Lumenaris Group, Inc.
Autoři: Joseph Fatula
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

komplet velká krabice na všechno v profi kvalitě

Poté, co jsem zahlídnul tady na bazaru velkou krabici plus insert od polský firmy na komplet LE, napadlo mě se podívat, jestli by se to nedalo vymyslet trochu jinak. Důvod byl hlavně ten strašně hnusnej obrázek bez jakýhokoli odkazu ke hře a pak trochu i cena - ale budiž, matroše je vevnitř dost a je to na všechny tři hry, takže to je zase docela ospraveditelný. No a našel jsem na BGG tohle vlákno:

https://boardgamegeek.com/thread/1958433/box-and-organizer-base-game-and-expansions

a tohle vlákno:

https://boardgamegeek.com/thread/2288482/3d-printed-leaving-earth-big-box-organizer

kde mi šlo hlavně o tu krabici, jinak je tam i odkaz na insert a stránky, kde jsou ke stažení soubory pro 3D tisk. Nicméně hledal jsem, kde by se dala sehnat v malý počtu u nás vyrobená krabice s profi potiskem a moc jsem úspěšnej nebyl. V jednom z těch vláken odkazujou na stránky BoardGamesMaker, kde se dá objednat tahle krabice i s potiskem.
https://www.boardgamesmaker.com/print/game-box-large-square-3inch.html
Cena je různá, s potiskem stojí 2 - 5 krabic 15 dolarů jedna, poštovný pro 2 krabice (jen moje zkouška kalkulace) byla 22 dolarů, čili sakumprdum jedna krabice cca 25 dolarů. Při více lidech by to asi bylo i míň na poštovným.
Kdyby měl někdo zájem, dejte vědět, jen upozorňuju, že je to krabice, kam se vejde základ plus obě rozšíření. A asi nebudu objednávat nic jinýho, než tuhle velikost.
Jestli ale někdo najde v nejbližším okolí firmu, co tohle udělá u nás, budu rád za každý info.
8.1.2021 18:25:24

...upřesnění ceny
Zmiňovaný poštovný v předchozím postu je poštovný tady u nás, až mi to přijde a budu to někomu posílat mimo Prahu. Poštovný z USA je už zakalkulovaný v ceně krabice.

30.1.2021 11:48:42

IN

re
Díky!
----------------------
Majitel liščí krabice

30.1.2021 12:42:45

Bezva
Diky moc :)!

30.1.2021 23:56:49

PM

Krabice
Pravdou je, že ta původní krabice vypadá jako krabice od bot. Aspoň kdyby byla dostatečně velká aby se do ní vešla i rozšíření, takhle mám doma ty krabice 3 :). Každopádně díky za ty linky, doteď mě ani nenapadlo uvažovat nad tím, že by byla možnost dát do do jiné krabice a nechat si k tomu někde vytisknout ty plastové inserty, asi se do nad tím do budoucna budu muset zamyslet.

1.2.2021 09:54:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Kalkulacia
Nie som si isty so zahrnutim mna, lebo moj plan je taky ze mam krabicu za vymenu :-) Cize ju (ich) nekupim ale vymenim za insert :D

1.2.2021 10:45:59

IN

re
Jako ty krabice od bot mají svoje kouzlo, ne že ne. Jen je to blbý na přepravu a samotné rozložení hraní..:)
----------------------
Majitel liščí krabice

1.2.2021 11:38:06

Wlcina - platba za krabice
Jasně, tobě přijdou krabice výměnou za inserty, tvoje krabice platím já a ještě myslím Elsopa.

3.2.2021 20:07:31

krabice - update
Pro IN, Elsopa, Wlcina, Miner, Hawkie, Kouba76

Tak krabice dorazily, všechno dopadlo dobře, vytištěný je to správně a hezky to vypadá. Nakonec nás ale bohužel celní odbavení neminulo - sakumprdum to stálo 1300 korun, což tedy vychází na dalších 130 korun na krabici, dohromady tedy 580 korun za krabici bez eventuelního poštovnýho k vám domů (já sem z Prahy, zaslání asi nejlíp přes Zasilkovnu, čili cca plus 90 korun za poštovný).
Kdyžtak mi pište do soukromý zprávy ohledně předání, ať tady zbytečně neplevelíme vlákno. V Praze budu moct osobně předat nejdříve o víkendu nebo příští týden.

23.2.2021 12:47:04

Ahoj, mám Leaving Earth + Mercury + Outer planets + Stations V2. Všechny karty mám obaleny + nějaké další vychytávky.
Přemýšlím o tomhle boxu a rád bych se zeptal, jestli takový někdo máte a jestli jste s ním spokojení. Rád bych věděl, jak dobře se tam vše vejde. Např. zda se tam vejdou i manuály aniž by muselo být pootevřené víko, co setup, atd.

https://www.geekmod.pl/en_US/p/Wooden-Box-compatible-with-Leaving-Earth-2019-edition/197

Díky za případné informace, J.

20.10.2023 14:43:59 | Upraveno autorem (porovnej)

moje zkusenost s touto krabici je, ze je nesmyslne giganticka. na to, ze se jedna o hru s veskrze papirovymi komponenty, tak tohle je velke, jak nejaka masivni kickstarterova hra plna plastovych figurek. osobne nedoporucuji

23.10.2023 13:28:54

Safra, a já ji dnes objednal :-D Tak uvidíme, maximálně s ní zatopím. I tak děkuji.

23.10.2023 21:29:35

Tak krabice dnes dorazila a musím souhlasit - je nesmyslně gigantická a robusní. Asi s ní bude rychlejší setup, ale vůbec se mi nelíbí. Vůbec nevím, jestli mám ztrácet čas sestavováním toho insertu, nebo ji rovnou hodit do kamen. Vyhozené peníze.

30.10.2023 15:01:07

jeste by mohla poslouzit na skladovani sbirky karet nejake LCG hry, treba Pan Prstenu.

30.10.2023 23:28:53

Vybíráme z Bazaru

Když sním
Když sním
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas