Labyrinth: The War on Terror

xxxxxxxxxo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Labyrinth: The War on Terror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Volko Ruhnke
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraní za USA

Tak mám po několika hrách za USA a musím říct, že mě občas připadá hra za tuto stranu až moc zoufalá.. Několikrát se mi stalo, že jsem s kartama opravdu neměl co dělat, byť se celý svět hroutil.
Když má člověk nízkou prestiž a nemá vojáky někde spolu s teroristy, tak v podstatě nemá možnost jak si jí zlepšit a tím pádem nemůže dělat vůbec nic (kromě změny vlastního posture na soft a pak WoI v nemuslimských zemích, to má potom 60% šanci že prestiž poroste...)

Neříkám že mi to vadí, jen mě to připadá moc přísné na úkor hratelnosti... Někdo se tu v diskuzi zmiňoval, že neví jak hrát efektivně za džihád. Ten má ale alespoň za každých okolností možnost něco dělat, narozdíl od USA.

Možná jsem někde něco přehlédnul... má někdo amíky pořádně nahráno?
6.6.2011 10:27:34

KungPao
Já měl takovýhle pocit, když jsem hrál za Jihadisty. :)

6.6.2011 11:28:44

parxel
Já to tušil že jsi to byl ty :-)

Nicméně džihadista má vždycky možnost něco udělat.. více či méně.. ale američan se opravdu často dostane do situace, kdy nemůže dělat vůbec nic...

6.6.2011 11:33:42

...
asi netestovali... rychlokvaska

6.6.2011 11:35:41

Sjone
Tak to jsem rad, ze jsem si to nekoupil.

6.6.2011 12:29:35

Sjone
A já blbec jo, proč jsi to nenapsal dříve :D

6.6.2011 12:30:31

...
chyba bude nejspíš někde mezi stolem a židlí... protože nevěřím tomu, že by GMT vydali neřádně testovanou hru..

To tu ten labyrinth nikdo nehrál? :D

6.6.2011 13:47:16

Re
Sjone, jak moc to máš nahrané?

KP: No vždycky se dá pracovat s úrovní vlády, ne? Už jen proto, abys tam mohl posílat americké jednotky... No a likvidování teroristických buněk pomocí jednotek zyvšuje prestiž...

Já to nemám nahrané zas tolik a i když nemám žádnou účinnou strategii ani za jednu stranu, nikdy mi nepřišlo, že bych nemohl nic. Spíš naopak, moc možností :-)

6.6.2011 13:50:31

KungPao, Eyron
My to nemyslime se Sjonem vazne, to jsou jen takove narazky na jednu debatu, ktera tu onehda probehla k uplne jine hre :) Rikame to ted v podstate o vsech hrach :D

6.6.2011 13:54:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Eyron
Doufal jsem, že se ozveš :)

Pracovat s úrovní vlády se vždycky nedá, pokud má američan špatnou prestiž tak vládu zlepší jen na hod "6", když má k tomu jiný názor na terorismus než svět, tak to hodit nejde vůbec...

A pokud daný stát není spojenec, tak tam vojáky nelze poslat (pokud nejde o regime change), takže pokud se džihadista vyhýbá kontaktu s americkými vojáky tak tím taky předejde růstu prestiže...

Začínám mít dojem, že je hra opravdu postavená tak, aby to ti amíci měli složitější ve smyslu jedno špatné rozhodnutí = zmařených několik dalších kol...

Edit: sydo, sjone - mě je to naprosto jasný a to jsem tu diskuzi nečetl :D proto hledám chybu primárně u sebe...

6.6.2011 14:02:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Labyrinth
Lákají mě tři hry, u kterých jsem se původně rozhodl, že si je nepořídím, leč přesto jsem poslední dobou tak trošku na vážkách... Mimo Labyrintu jsou to teda ještě PoG a EotS. Neplánujete někdo v blízké době recenzi na Labyrinth? Přeci jen osobní dojmy řeknou mnohé...

6.6.2011 14:21:52

Co je to PoG a EotS
Nějak se občas v těch zkratkách ztrácím a neznalí lidé asi nebudou vědět vůbec o co jde. PoG jsem rozklíčoval poměrně brzy - předpokládám, že Path of Glory. EotS mi trvalo delší dobu a mozkové závity se mi zahřály než jsem odhalil, že je to asi Empire of the Sun.

6.6.2011 14:31:14

sjone
Stejně si koupíš všechny tři ;)

6.6.2011 14:31:23

kren
Neznali lide se zeptaji, budou pouceni a priste uz budou vedet :)

6.6.2011 14:38:45

To Kren
To by jsi chtěl až moc.. mezi nás se jen tak lehce nedostavá.. :D

Teda pokud nemáš EV, DS, CoM a pak třeba i RAN nebo BB.. :D

6.6.2011 14:43:06

to Sydo
Já jsem holt ze staré školy a dnešní smsko-chatový informační svět prošpikovaný českoanglickou směsí zkratek, patvarů a značek, ve kterém se ztrácí malebnost mateřského jazyka mi není příliš blízký :).

6.6.2011 14:45:25 | Upraveno autorem (porovnej)

chat, sms
to je co za pravěké nástroje? :))

6.6.2011 15:08:57

kren
No, zrovna v tehle zkratkach moc materstiny neni :)

6.6.2011 15:09:51

to SSZGSA
EV - Elusive Victory
DS - Dominant Species
RAN - samurajské války
BB - Burning Blue
CoM - Clash of Monarchs

Prošel jsem zkouškou pane učiteli ???

6.6.2011 15:12:32

kren
To by stačilo tak na připuštění ke zkouškám...
První kolo zkoušek se skládá z určování LoS a DRM

Takže doučit a připravit se

6.6.2011 15:20:28 | Upraveno autorem (porovnej)

KP
No pokud jsi na tom tak bledě, tak asi nezbývá než zkoušet alespoň Aid markery a čekat na nějaké eventy...

Sjone, sydo: Jsem po náročném víkendu a nepochopil, sorry :-)

6.6.2011 15:46:59

Kren
Gratuluji.. děláš mi jen radost! :D Ale jak píše Sjone, jsi teprve připuštěn ke zkouškám! :D

6.6.2011 16:08:12

KungPao
Já si myslím, že v téhle hře jde hlavně o to se do podobného stravu, který popisuješ, nedostat. A teprve v druhé řadě usilovat o rozšiřování svého vlivu a moci.

Nicméně hrál jsem před několika měsíci dvě hry a z průběhu hry jsem měl pocit, že jsem něco nepochopil a hraju něco špatně, alespoň za Jihad. Za USA jsem si celkem věděl rady.

7.6.2011 07:03:44

Vybíráme z Bazaru

Modrá Laguna - Nová
Modrá Laguna - Nová
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas