Labyrinth: The Awakening, 2010 – ?

xxxxxxxxxx hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Labyrinth: The Awakening, 2010 – ? - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Labyrinth: The War on Terror
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 15 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Volko Ruhnke
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy.

Ma to niekto a podeli sa o dojmy? Ake to je? Ake su zmeny? Prip. porovnat aj s Forever war.
4.2.2021 11:17:39

jsem to uz delsi dobu nehral :-)
Ale tak zkusim zapatrat v pameti. Awakening prichazi s tematikou Arabskeho Jara a novymi scenari kolem nej, Evropa je v pozadi, zmeni se i lokace nekterych jadrovych zbrani. Rozsireni obsahuje kompletni balik novych karet, ktery lze hrat i v nejake mega-kampani s puvodnim balikem. Jsou pridane i nove zeme - desticky, ktere si polozis na mapu (Nigerie / Mali).
Nove prvky - zetony Awakening a Reaction charakterizuji nalady obyvatelstva a pomahaji hracum v nekterych operacich (War of Ideas / Jihad). V zemich se muzou rozpoutavat Obcanske valky a hrac USA ma k dispozici nove kosticky - Militia - lokalni sily, ktere jsou v konfliktech na jeho strane a plni rolu takovych slabsich vojaku. Teroriste muzou zalozit Islamsky stat, ktery jim prida cenne zdroje.
Plus je tam par kosmetickych zmen v pravidlech a novy bot pro solo hru (nehral jsem).
Forever War jsem taky zatim nehral, pouze jsem videl karty, ale rekl bych, ze pokud jses fanouskem puvodni hry, tak ma cenu poridit i ty rozsireni, zmen neni mnoho, zakladni kostra hry je stejna, jenom se meni situace ve svete, kterou ta hra velice dobre reflektuje.

4.2.2021 13:39:00

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Evropa
Jízdenky, prosím!: Evropa
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas