La Città - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
Kosmos
Rio Grande Games
Tilsit
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2000
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaka je to hra?

koukam plno obrazku tady, ale zadne komentare. Po tehle hre jsem hodne pokukoval, ale vsichni co tu hru znali a jase jich ptal na nazor mi takrka jednohlasne rekli, ze hra neni spatna, ale velice zahy se ohraje a pak zacne byt kapku nudna.
11.8.2009 19:02:16

Ringo
Mně se líbí, ale je potřeba mít čas a náladu. Ve stručnosti pravidla: máš herní plán s určitými druhy krajin, musíš rozvíjet své město tak, abys a) těžil, b) pěstoval, c) rozvíjel kulturu a další služby - prostě budovatelská strategie. Asi nejvíc to připomíná PC hru Caesar a jemu podobné (Master of Olympus a tak). Když nejsou lidé spokojení, opravdu utečou do dalších měst, když nemáš dost jídla, umřou. Je to docela náročné, rozhodně to není pro začínající hráče. Akční karty ti pomohou udržovat rovnováhu, karty vůle lidu ji naopak narušují. Je opravdu těžké udržet vzkvétající město, které má dost jídla, peněz, služeb i obyvatel. Jedna hra nám trvá cca tři hodiny.Pokud jsi hrál nějakou budovatelskou strategii, pak si to asi víc užiješ a budeš mít na začátku výhodu před ostatními. Je to dobrá hra, mohu ji jen doporučit, ale opravud je na ni třeba čas a spoluhráči ochotní víc přemýšlet.

12.8.2009 11:48:08

Vybíráme z Bazaru

Gemini Gauntlet
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas