Kutschfahrt zur Teufelsburg, Die

xxxxxxxooo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Kutschfahrt zur Teufelsburg, Die - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 10
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, intriky, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Adlung-Spiele
Autoři: Lukas Zach
Michael Palm
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

klato

info

ak niekto vlastní túto hru alebo má nejaké skúsenosti ohľadom hrania a kvalitách tejto hry budem povďačný za každý riadok alebo malú recenziu
27.12.2008 14:48:38

Mam
Trosku prosli dotaz, ale tak treba to zajima nekoho dalsiho. Hru mam uz par let. Sem tam to hravame. Takze prihodim par zakladnych a nesourodych postrehu:
- ma to sice rozlozeni pro liche pocty hracu, ale protoze jsou ve hre 2 tymy, tak je vhodnejsi mit sudy pocet hracu. Mozna tech 7 je dostatecne zajimavy pocet, ale v 5 moc nedoporucuju. Doporucuju tech 6 lidi - prislo mi to jako dobry kompromis mezi vyvazenosti tymu a poctem lidi. Kdyz to hraci znaji, tak by to mohlo byt zabavne i v 8 nebo 10 lidech, jinak budou velke prodlevy mezi tahy hracu - podobne jako treba v Citadele.
- je to vcelku rychlovka, za pulhodinky sehrano. Pravidla nejsou slozita a hlavne se daji se pridavat postupne, jak hraci pronikaji do hry. A ma to uzasne malou krabicku, takze na cesty velmi dobre. Pri kompletnich pravidlech se hra, zda i vcelku vyvazena, nicmene doporucuju na zacatek vynechat nektere predmety (viz doporuceni), pripadne specialni efekty postav.
- Cim min hracu, tim rychleji si odhlali tymy a zbytek hry uz je spise nudne dohravani - o tom, kdo s kym a jak uz je rozhodnuto (az to nekteri mozna nechapou a ti se bavi o to dele). Zabava ve hre rozhodne castecne plyne z toho, jak lidi umi blafovat, ukecavat ostatni a sami zachovavat kamenou tvar, takze pro partu introvertu to rozhodne neni dobra hra.

30.1.2011 23:37:24

Vybíráme z Bazaru

Zaklinac stary svet-Eredin na koni(figurka, karta)
Zaklinac stary svet-Eredin na koni(figurka, karta)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas