Krotitelé kobek: Druhá edice

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Krotitelé kobek: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Cranio Creations
DeltaVision
Horrible Guild
IELLO
Lucrum Games
Autoři: Aureliano Buonfino
Lorenzo Silva
Lorenzo Tucci Sorrentino
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Postavy z rozšíření + bonus

Ahoj, 

přeložil jsem a nahrál zde do souborů dalších 18 postav v češtině, včetně pravidel a žetonů. 

Soubor také obsahuje 2 speciální postavy - jednu z promo karty a druhou z první edice hry (která se z nějakého důvodu nevydala)

Soupis nových postav:

Bard Přílivka
Nálevkoš Nabuben
Janek Bezeloď
Lady Maruška
Hladhuben Nízkostřel
Hnědomil Medvídek
Amélie Skázonosná
Liduška Světlonoška
Marlenka Jitřenková
Melissa Žáruzrozená
Princ Ropuch
Randolph
Saul Vydřiduch
Sir Kravoblíz
Kristýna Bouřlivá
Tríznithoř
Bětka Uječená (PROMO)
Větruše Přefouklá (PŘEVOD Z 1. EDICE HRY)

Snad se u překladu pobavíte. A ve hře je vyzkoušíte :) 

 

PS: Jakékoli chybné šotky hlašte, pokusím se to opravit vzápětí.

23.3.2023 22:33:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak už je mám a vypadají božsky ❤️ děkuji oběma. Nechcete udělat podobnou akci i na příšery z rozšíření? 😀 Když se jich nedočkáme? 🙁

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

24.5.2023 17:10:26

@Křupky s mlíkem To zahřeje u srdce :) 

Co se týče příšer, tak nemám materiál k tvorbě a navíc tuším, že jsou uzpůsobené materiálům (jako jsou jiné druhy terčů, jiné kostky a komponenty) z daných rozšíření, tedy zkráceně řečeno, nevím jestli jsou kompatibilní se základní hrou :). 

25.5.2023 13:28:16

@Křupky s mlíkem  nikde jsem neslyšel, že by rexíci řekli, že nebudou dělat rozšiřka.

small man Tonda

25.5.2023 14:03:23

@Tonsii Tak super 😊. Jen mi přijde že tahle hra není tak úspěšná (populární nebo jak to říct)aby se vyplatilo dělat rozšíření ale třeba jen špatný pocit. Budu tedy doufat 😀

 

@bounty Jojo vím že je to trošku jiné, ale nevím jak moc. No zeptat jsem se musel 😀 a ještě jednou díky.

 

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

25.5.2023 18:20:14

Nechybí někomu Vám v těch tisknutých hrdinech Amálie, Janek a Randolph? Stalo se, že mi tyto tři chybí. Tak zjišťuji od ostatních?

small man Tonda

29.5.2023 15:53:56

Ano, poprosím o zpětnou vazbu, všem jsem balil stejne hrdiny, takže spis bude chyba v tiskárně a tyto nevytiskli vůbec. Pokud to tak bude tak je to na nic pac bych musel posílat všem po 3 kartách, doufam ze je spis chyba na me straně a ostatní ty hrdiny mají. Zítra zkontroluji co doma zbylo ale jsou to podle me 2 hromadky stejných hrdinu (natiskli o jednu sadu navic)

Jeff

29.5.2023 18:13:21

Tak mě také chybí tito 3, ale vědu bych z toho nedělal, mám takhle  15 hrdinů v super kvalitě. Leda že tiskárna dodá (pokud je to její chyba) a ty zašleš na naše náklady. Děkuji za organizaci, protože jinak bych neměl nic.

30.5.2023 11:53:01

Jeff jestli bys měl sadu navíc já bych jí koupil. 

30.5.2023 13:26:59

Aha, tak je jich hodně tak to možná ani není třeba ten zbytek…

small man Tonda

30.5.2023 14:09:15

Taky mi chybí zmíněné 3 postavy. 

30.5.2023 18:14:13

Pardon moje chyba mel jsem je zkontrolovat, jel jsem podle toho ze všem jsem dal stejne a následně zkontroloval, nenapadlo me ze 3 hrdiny vubec nevytisknou, teď jim píši a uvidíme co odpoví, nejspis je Pošlou a tedy kdo bude chtit pošlu mu dle údajů z tabulky jeho sadu akorát poprosím znovu o platbu zasilkovny to nám nejsois nezaplati, pokud někdo zbytek nebude chtit tak nic. až mi odpoví ozvu se, zatím doplním do tabulky kolonku chci poslat zbytek a vymazu všem zaplaceno at tam pisete ohledne sady.

Jeff

30.5.2023 21:59:50

Když to dotiskne budu rád, zaplatit zásilkovnu není problém. Díky

2.6.2023 09:43:24

Tak jo momentálně dotiskavaji. Jakmile to budu mit u sebe, zabalim do obálky, nacenim a po zaplacení pošlu. Mel by to byt doplatek pouze za odeslani obálky, takže pak si dopisete jen adresu. Jakmile budu mít nive info ozvu se

Jeff

4.6.2023 16:08:08

Tak konečně došly ty zbývající karty, poprosím o doplnění údajů v tabulce, pošlu to obalkou. Nevim kolik teď stojí doplatek vyřešíme později určitě to bude max do 50 korun. 

 

prosim aby se mi znovu ozvali ti, kteří měli zájem taktéž o kompletní sadu, mám tedy ji 2x navic.

Jeff

26.6.2023 22:17:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj @Jeff ,

tak jak to vypadá? Je něco nového ohledně doposlání chybějících postav?

Díky moc

 

20.7.2023 13:19:50 | Upraveno autorem (porovnej)

@Smith-g 


Ahoj,


No bohuzel jsem doufal ze více než dva měsíce stačí aby do tabulky každý napsal svou adresu a já ti mohl poslat obálku, tedy dbes všechny obepisu a snad to pošlu do konce týdne 

Jeff

23.8.2023 13:28:41

Ahoj,   @Jeff  je  něco nového? Už bych to docela potřeboval. Mám jedno z těch dvou jako dárek a chtěl bych to dát komplet. Díky 

26.9.2023 13:45:16

@Smith-g ahoj,


je. Karty dávno mám ale porad nikdo nedoplnil adresy k poslání obálky. Takže jsem vás musel obepsat teď, věřil jsem, ze to nebude třeba, ale nejspíše jsem to nenapsal jasne nebo tohle vlákno každý nesleduje. Tedy aby poštovné bylo co nejmenší, potřebuji to poslat obálkou. 

Samozřejmě pokud někdo preferuje zasilkovnu klidně pošlu zasilkovnou za 79 Kč. 

Jeff

26.9.2023 15:41:11

Dnes dorazilo, perfektní, díky moc za zařízení.

2.10.2023 11:00:41

Vybíráme z Bazaru

Azul
Azul
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas