Krotitelé kobek: Druhá edice

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Krotitelé kobek: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Cranio Creations
DeltaVision
Horrible Guild
IELLO
Lucrum Games
Autoři: Aureliano Buonfino
Lorenzo Silva
Lorenzo Tucci Sorrentino
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Postavy z rozšíření + bonus

Ahoj, 

přeložil jsem a nahrál zde do souborů dalších 18 postav v češtině, včetně pravidel a žetonů. 

Soubor také obsahuje 2 speciální postavy - jednu z promo karty a druhou z první edice hry (která se z nějakého důvodu nevydala)

Soupis nových postav:

Bard Přílivka
Nálevkoš Nabuben
Janek Bezeloď
Lady Maruška
Hladhuben Nízkostřel
Hnědomil Medvídek
Amélie Skázonosná
Liduška Světlonoška
Marlenka Jitřenková
Melissa Žáruzrozená
Princ Ropuch
Randolph
Saul Vydřiduch
Sir Kravoblíz
Kristýna Bouřlivá
Tríznithoř
Bětka Uječená (PROMO)
Větruše Přefouklá (PŘEVOD Z 1. EDICE HRY)

Snad se u překladu pobavíte. A ve hře je vyzkoušíte :) 

 

PS: Jakékoli chybné šotky hlašte, pokusím se to opravit vzápětí.

23.3.2023 22:33:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Diky moc, už stahuji a brzo vyzkoušíme ❤️ Taky nás tím REXáci dost potěšili. Aktuálně je to číslo 1. hra pro párty/casual akce (společně s dopisem). Neví se, jestli bude nějaké rozšíření?

24.3.2023 15:34:43

@Křupky s mlíkem Upřímně si myslím, že pro český trh je zázrak, že vyšel základ, s rozšířeními ani nepočítám, proto jsem si “vydal” hrdiny z rozšíření pro použití v základu :o) Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Každopádně děkuju a doufám, že se noví hrdinové budou líbit. 

25.3.2023 17:03:27 | Upraveno autorem (porovnej)

neuvažujete někdo nad profi tiskem tohoto rozšíření, pokud ano tak bych se rád přidal

29.3.2023 15:31:27

Většina hrdinů bude ještě předělána (zkvalitněna? :) ) u některých obrázků nebyla kvalita valná, a tak je dám do vyšší kvality. :) Takže se na to můžete ještě těšit na menší update. 

30.3.2023 16:17:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Super, díky moc. Tak to rád počkám a pak můžeme zkusit nějaký ten lepší tisk. 

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

30.3.2023 19:27:41

@totalpan ahoj,

 

Ja bych do toho i šel ale je potřeba any vždy byla jedna karta na straně, s potřebným  orezem a poslední strana dokumentu obsahovala zadni stranu karet. Jakmile to bude takto připraveno klidně tisk zorganizuji 

Jeff

4.4.2023 21:49:01

@Jeff Není problém to takto připravit.

5.4.2023 07:32:27

@Jeff @bounty díky za ochotu, doufám že se nás sejde více, aby se to vyplatilo. 

5.4.2023 10:01:23

Já bych se taky přidal…

small man Tonda

5.4.2023 12:28:17

@totalpan @Jeff @bounty taky se kdyžtak rád přidám k tisku

5.4.2023 13:47:46

Dobře jak bude připraveno, zjistim cenu a zaridim to.

Jeff

6.4.2023 09:51:29

Taky se rád přidám 2x (kamarád má taky zájem). Děkuju moc 

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

6.4.2023 11:29:49

@Jeff Soubory jsou připraveny ke stažení v hlavním příspěvku. Já osobně se nepřidám k výrobě, už je mám vyrobené svépomocí a stačí mi to :) 

Do souborů na stažení jsem přidal i bonus - další hrdina :) 

V hlavním příspěvku je odkaz na stažení, pokud nechcete čekat na schválení.

6.4.2023 17:59:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Také se rád přidám k tisku.

Krásná práce @bounty  ;-)

6.4.2023 19:47:28

Ahoj,  také bych se přidal k tisku.  Díky

6.4.2023 23:07:16

Ahoj, také bych měl zájem. Díky 

7.4.2023 01:44:26

Ahoj, 

takze protože @bounty je fakt frajer a už to připravil k tisku, poprosím ty, co mají zájem, aby se zapsali do tabulky, kde budu i vedet adresu zasilkovny (pokud bude někdo z Olomouce mohu mu to předat osobně). Zapište se, kolonku zaplaceno zatím vynechejte, zjistím teprve cenu.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11dLm0aUvOGw7tr0BJXrJb-_8NPE5GuNFHHVzhLdVPd8/edit

EDIT: Už by měli mít přístup všichni.

 

 

 

Jeff

7.4.2023 08:30:39 | Upraveno autorem (porovnej)

tak už jsem v tabulce :)

7.4.2023 11:43:34

Tak lidi už to pomalu bude v tisku, čekám na cenovou nabidku, pak nápisu kolik zaplatit. Kdo má ještě zájem zapište se do tabulkY (viz níže) do stredy. Řídím se pouze tabulkou. 

bounty mel dobrou připomínku ze jsou potřeba i zetony, ty budou taky ale pouze na papíře jako karty. Jinak to udělat neumí, v pripqde potřeby si je pak každý z nás muže vytisknout a nalepit na karton, kreativitě se meze nekladou.


 

 

Jeff

15.4.2023 17:43:52

no já s žetonama nepočítal a plánoval je nahradit čímkoliv jiným (barevné kostičky a nebo 3d tisk - piva, kladiva) s tím že nemáš aktivní a neaktivní stranu, ale prostě buď žeton máš aktivní/získáš ho  -vezmeš si ho ze zásoby a když ho použiješ tak odhodíš

16.4.2023 08:51:36

Je to dohromady 340,- i s postovnym. Museli trosku upravit karty, tak to cenu mírně zvedlo a  žetony budou profi laminovane (ne jak z laminovacky - spis lesklé)a z obou stran. Omlouvam se, ale nebudu to komplikovat tím, že někdo bude bez zetonu někdo s zetony. Zetony jsou kolem stovky, tak to neni tak hrozné.

kdo zaplati, prosím napište to do tabulky. Číslo účtu je: 1267810015/3030. kdo má objednané 2ks zaplatíte dvakrat -79 korun za zasilkovnu.

 

PS: Už se prosím nikdo nepřidávejte.

PS2:Jakmile bude od všech zaplaceno. Zaplatím jim zakázku a obratem to pošlou. Cili čim dříve zsplatite, tím dříve to bude u nás a tím dřív to rozešlu.

 

Jeff

19.4.2023 10:21:38 | Upraveno autorem (porovnej)

!! Ještě poprosím dopsat e-mail a tel. číslo do tabulky, zasilkovna ho bude vyžadovat. !! ozvu se až obdrzim od všech platbu a pak znovu až to budu odesílat :-)

Jeff

19.4.2023 22:06:18

Ahoj, 

toto vlákno jsem bohužel našel, až po uzavření možnosti se přidat do objednávky. Je to škoda, jelikož o kartičky mám velký zájem taky. Ovšem, co jsem koukal v tabulce ještě není u všech členů zaplaceno. Tudíž mohl bych se zapsat jako náhradník v případě, že by někdo nezaplatil? 

 

Děkuji :) 

28.4.2023 17:58:32

Ahoj zaplaceno mají vsichni, akorát to někdo flaka :D a nemá to v tabulce. Nicméně už ji fakt asi nechám uzavřenou. Jelikož takto by to bylo donekonecna. Pokud se sejde dost lidi klidně muže byt druhé kolo, ale ne hned. Udělej klidně tabulku pro druhé kolo, nech to třeba měsíc a pak klidně zorganizuju druhé kolo s tím, ze to pošlou tobě a potom ty lidi rozposilas :-)

Jeff

28.4.2023 18:15:39

Ahoj,

tak dnes jswm to podal na zasilkovne, zetonu muže mir někdo víc než je třeba, poslali jich z nějakého důvodu více. Všichni co měli v tabulce údaje to mají podané. Uzijte si to!

Jeff

21.5.2023 21:15:37

Vybíráme z Bazaru

Jak se trollí princezny (CZ)
Jak se trollí princezny (CZ)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas