Kitchen Rush - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Artipia Games
Autoři: Dávid Turczi
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Víte, co se skrývá za dokonalým kulinářským zážitkem? Co všechno se musí stát mezi objednávkou a talířem s perfektně připraveným jídlem na stole? Kromě skvělých ingrediencí je v jídle skryta i práce spousty lidí v každé restauraci od šéfkuchaře, přes pomocné kuchaře až po personál na place. Pojďme se vžít do jejich kůže. 

Kitchen Rush je hra pro 1-5 hráčů, kde si můžete během 4 kol vyzkoušet, jaké to je vést restauraci na cestě k úspěchu (ať už jde o množství objednávek, vydělané peníze, či prestiž podniku). Hra je kooperativní, hrají tak všichni společně a soupeří s ubihajicim časem. 

Příprava hry:

Na počátku si připravíte celou herní desku, přesýpací hodiny, které představují vaše členy personálu, počáteční suroviny a objednávky a cokoliv, kde můžete měřit čas. 

Průběh hry:

Poté se spustí časomíra (cca 4,5 minuty) a začíná mírný chaos, kdy se snažíte dostat objednávku od zákazníka přes přípravu jídla v kuchyni zpět k němu na stůl. K provádění jednotlivých akcí používáte své přesýpací pomocníky. Pozor, další akci je možné vykonat, až když se jejich písek přesype. Je tedy nutné společně komunikovat, dobře plánovat jednotlivé kroky a hlídat si čas... Jen tak můžete udržet chaos pod alespoň mírnou kontrolou. 

Konec hry:

Konec hry přichází na konci 4. kola, kdy si porovnáte, nakolik se vám podařilo splnit vítězný úkol. Pokud se vám to podařilo, skvělá práce, šéfkuchaři! Pokud ne, jak se říká, nikdo učený z nebe nespadl a je čas vyrazit na další šichtu. 

Autor: reedy

Rozšíření hry (1)

Kitchen Rush: Piece of Cake (2018)

Popis ještě nebyl vložen.

rozšíření 1 - 4 hráči

Celkové hodnocení: oooooooooo (hodnoceno 0x)

Vybíráme z Bazaru

Cupity Dupity
Cupity Dupity
Akt. cena: 509 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas