Kill Doctor Lucky

xxxxxxxxoo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Kill Doctor Lucky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Cheapass Games
Mario Truant Verlag
Titanic Games
Autoři: James Ernest
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz k pravidlům

Tuto hru jsem hrál zatím jenom 4x. Ale mám dotaz. Jak je to s zlomyslnými žetony?

Jednak je v pravidlech napsáno, že pokud žetony dojdou, použije Doktor tzv. "žetonovou pumpu", ale nikde dál o tom není ani zmínka?

Za další, když použiju žeton k zesílení pokusu o zabití a tento je zmařen, dávám žeton zpět do zásoby, nebo si jen vezmu zpět a můžu použít pro dašlí pokud + dostanu další žeton navíc za neúspěšný pokus o zabití?

Díky za vysvětlení.
28.11.2011 10:52:49

M

Spite Tokens
Jednou získaný žeton už hráči zůstane k dispozici až do konce hry. Tzn. použiju žetony k zesílení pokusu a tento je zmařen, beru si žetony zpět a dostávám ještě +1 za neúspěšný pokus.
Jde o to, že takto mám důvod jít i do nejistých útoků, protože si syslením žetonů posiluji své budoucí pokusy a nevyčkávám, než dojdou Failure karty - takže hra líp odejpá.
Pozn.: na Cheapass popisují, že zkoušeli i variantu, kdy žetony lze použít jako Failure karty s tím, že je hráč "platí" tomu, jehož pokus se snaží zmařit - ale prý se to neosvědčilo ;-)

22.12.2011 14:53:18 | Upraveno autorem (porovnej)

to M:
A jak je to s tou "žetonovou pumpou"?

Tak jsem to hráli dobře. Také si myslím, že to používat jako kartu failure je blbost.

12.1.2012 12:49:56

Vybíráme z Bazaru

Rome & Roll (ENG)
Rome & Roll (ENG)
Akt. cena: 17 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas