Kill Doctor Lucky

xxxxxxxxoo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Kill Doctor Lucky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Cheapass Games
Mario Truant Verlag
Titanic Games
Autoři: James Ernest
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybí pravidla?

Objednal jsem si tuto hru, protože mi připadá velice zajímavá a originální, ale boužel jsem zatím nikde na internetu neobjevil překlad pravidel?Prosím všechny kdo mají zkušenosti s hrou kill doctor lucky, aby se připojili do diskuse a pomohli mi.
Za všechny ohlasi budu vděčný.Předem díky
24.11.2010 16:08:47

rbx

kortexo
ono to nema prilis slozita pravidla a i namet je dobry, jen to urcite nehraj v plnem poctu hracu, coz je myslim 8. To behem 10 minut skoncite a hru zahodite, protoze tam je takovy pretlak hracu, ze se tichy dum, ve kterem mas zavrazdit nepozorovane doktora, promeni v obchodak a neni mozne najit vhodnou lokaci, kde bys ho pichnul. A kdyz tu lokaci najdes, tak zasteka ten jeho coklik a nadela tolik vyrvalu, ze z vrazednych planu sejde. Takze v 8 lidech nehrat, je to frustrujici :-)

24.11.2010 17:32:56

videjko
Kdysi davno jsem koukal na tuhle video-recenzi (v aj) a tusim ze celkem dukladne popisuje pravidla a hru -

http://obsessedwithgaming.com/index.php?option=com_content&task=view&id=149&Itemid=29

Skoda ze ten borec uz v recenzich dlouho nepokracuje :(

24.11.2010 18:40:41

Pravidla
Já jen, že jsem našel odkaz kde by měli být pravidla alespoň v anglickém jazyce. Tak to sem přihodím.
http://www.gametableonline.com/pop_rules.php?gid=13

Zajímavé je, že někde uvádí že je hra pro 3-7 hráčů, jinde zase že až pro 8 hráčů???

24.11.2010 18:46:33 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Kent
7-8 hráčů je na tuhle hru moc.

24.11.2010 19:57:08

RBX
Já se nehádám, jen tvrdím, že co jsem o této hře četl na zahraničních webech, tak se udávají rozdílné počty hráčů.
Jinak můžu se zeptat z čeho tak usuzuješ? Je to konkrétní zkušenost, nebo herní odhad? :-)

Já jen jestli tuto hru teda někdo má a zda ji hraje? Možná že se pustím do překladu pravidel. Ale aby to k něčemu bylo? Nejsou opravdu složitá a dalo by se to při mých zkušenostech s transaltorem a v závislosti na čase, zvládnout do týdne.

Přídám ještě odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=ASTEnmszpNw

24.11.2010 20:01:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Kent
Jde o konkrétní zkušenost - hráli jsme v sedmi a nešlo to, pořád toho zmetka někdo viděl :)

24.11.2010 20:19:56

To Sydo
JJ. proto se ptám.

- rbx- Hm, tak to je potom divné. :-(

24.11.2010 20:22:53 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Kent
ja se taky nehádám, jen jsem k tomu zapomněl dodat, ze je jedno jestli je to pro 7 či 8 hráčů, protože to v tomto počtu nebylo hratelne.:-)

24.11.2010 20:24:40

rbx
je pravda ze jsme to hrali v sesti (jeste starou cheapass verzi ktera byla jen domacky tistena :) ) a byl tam pretlak akorat, ale byl to pekny filler na zaver herniho vecera

24.11.2010 22:11:09

Vybíráme z Bazaru

ANNO 1800 - insert pro hru
ANNO 1800 - insert pro hru
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas