Kemet: Krev a písek

xxxxxxxxoo hodnoceno 38x (Seznam vlastníků)

Kemet: Krev a písek - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
DeltaVision
Maldito Games
Matagot
Autoři: Guillaume Montiage
Jacques Bariot
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kdy vyjde česky?

Ve vláknu u původního Kemetu je psán únor 2021, ale vzhledem k tomu, kolik projektů mají nyní v liščí krabici rozběhnuto, bych mě odklad nepřekvapil.

Objevily se někde aktualizované informace o českém vydání?
28.1.2021 18:48:34

Měl jsem tak trochu po vzoru Lídlu “egyptský týden”. V úterý došel Ankh, ve středu Kemet.

Jediná vada na kráse, že na potisku krabice je taková jak kdyby vzduchová bublina pod tím papírem … jinak krabice v pořádku, pravidla česká, komponenty zdá se všechny, playmat nechyběl. Snad jen krabice od rozšíření byla lehce promáčklá, ale jelikož její komponenty asi vecpu k základu, tak to tolik nevadilo.

Celkově jsem si docela oddechl. :)

26.8.2021 20:07:48

Ješte mám jen 3 žoldnéře místo 6-ti. Zkusím napsat do matagotu. 

 

Máte 6 žoldnéřů ? 

V návodu o nich nic nepíší. K čemu jsou ?

26.8.2021 21:24:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Mrkni na přehled destiček. Onyxové, úroveň 1, pokud se dobře pamatuju.

Máš pravdu, že v pravidlech se o nich nepíše (páč černé pyramidy a věci kolem nich byly původně samostatné rozšíření, které až v K:KaP je defaultně součástí)

26.8.2021 23:09:50

Tak už mám taky Kemet doma, krabice dorazila bez poškození, uvnitř byla česká pravidla a nenarazil jsem na nic, co by chybělo. 

  • Plastové pořadače na karty technologií jsou fakt super vychytávka. Koukal jsem, že jsou i v retail edici
  • Jedna miniatura vypadá jinak než na KS obrázku, asi ji změnili - místo sfingy s křídlama/ženskou hlavou má hlavu ptáka
  • Pravidla jsou na vcelku tenkém papíru a nějaké obrázky dost miniaturní. Jo, jsem asi zmlsanej od CMON Ankhu.
  • Pravidla jsem si pročetl, překlad je super, ale stejně musím kouknout na nějaký tutorial, moc jsem to zatím nepobral (původní Kemet neznám).

Mám i rozšíření, tam taky vše ok, pravidla jsou CZ/SK/PL/HU. Je tam tedy dost vzduchu, vcelku velká krabice, stačila by tak poloviční. Ale alespoň se obsah vejde do základu.

Mini box s old gods - The great old ones - tam nejsou pravidla žádná, jen dvě figurky a dva dílky.

A dostala mně playmat, tak velkou jsem ji nečekal. Asi ji dám na bazar, tohle neuskladním.

31.8.2021 18:11:35

@IN Jak to vypadá s naskladněním, prosím? Jedu v sobotu na dovču, tak jsem zvědav, jestli se to stihne a budu si to moct vzít s sebou nebo s tím nemám počítat? :) Díky

1.9.2021 09:45:58

IN

Asi to nestihneme :(. Podle informací, které mám, k nám Kemet na sklad dorazí nejdříve v pátek. Rozeslání tedy až v příštím týdnu. Díky za trpělivost!

----------------------
Majitel liščí krabice

1.9.2021 10:12:06

Ahoj @IN bavíte sa o naskladnení predobjednávok na eshope alebo sú to nejaké iné kópie?

1.9.2021 13:16:25

IN

Ano, o kopiích hry co budou rozesílané předobjednávkám a obchodům (netýká se KS).

----------------------
Majitel liščí krabice

1.9.2021 17:42:48

Matagot za jedna s hvězdičkou. Chybějící materiál dorazil 3 dny po reklamaci.

Slušná práce.

2.9.2021 00:14:12

Osobně mi z KS verze chybí 3x figurky mercenaries (s oštěpy) a jedna modrá špička pyramidy. Budu reklamovat, tak jsem zvědavý na způsob a rychlost vyřízení.

5.9.2021 16:14:36

@plota  u mw to trvalo 3 dny a prisla obyc posta primo do schranky

5.9.2021 18:12:17

koupil jsem retail + knihu…..v core boxu 2x žlutá armáda chybí černá armáda, a kompletně chybí karty božských zásahů. V knize pro změnu jedna figurka….no nejsem nadšený v pondělí jdu komplet reklamovat do planety her….tak snad se dohodnu a vymění mi kus za kus.

11.9.2021 18:13:50

IN

Ono někdy stačí poslat email, že něco chybí a obvykle to dopošleme. Věřte, že nás to mrzí, kompletaci na starosti nemáme a pomůžeme co můžeme.

----------------------
Majitel liščí krabice

11.9.2021 18:25:53

Vybíráme z Bazaru

Cesta za štěstím - nová ve fólii
Cesta za štěstím - nová ve fólii
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas