nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Karak: Sidhar, Kirima a Elspeth

Rozšíření pro hru: Karak
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Autoři: Petr Mikša
Roman Hladík
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Sidhar, Kirima a Elspeth je malé rozšíření ke hře Karak, obsahující tři nové hrdiny zmíněné v samotném názvu - alchymistu Sidhara, lovkyni Kirimu a princeznu-válečnici Elspeth. Nové hrdiny lze použít jak při hraní základní hry Karak, tak v kombinaci s rozšířením Karak Regent.

  • Sidhar má kůži z kamene (zranění získá jenom tehdy, pokud je jeho útok o 3+ nižší než síla protivníka) a umí transformovat (vylosovaný žeton může vrátit a táhnout nový - i opakovaně, platí ale za každou transformaci jedním životem).
  • Elspeth ovládá bojovou fintu (během souboje může přehodit jednu kostku) a repozici (může se přesunout i skrze destičku katakomby s nestvůrou - za to ale platí 1 životem).
  • Kirima je ochránkyně (může se místo 1 kroku přemístit na pole s jiným hráčem a vyléčit mu 1 život) a ovládá bojový skok (v boji s již existujícími nestvůrami má +1 k útoku).

Hra obsahuje: 3 karty hrdinů, 3 kartonové figurky hrdinů s plastovými stojánky, pravidla v českém, slovenském, polském, anglickém, německém a francouzském jazyce.

Autor: Joe