ISS Vanguard - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Michał Oracz
Paweł Samborski
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

česká verze

Albi právě oznámilo české vydání! Hra by měla být dostupná v roce 2023.

17.7.2021 15:49:07

@Kokeš Řekl bych, že to co ti chybí, v tý hře je, ale zatím k tomu nemáš přístup. 

******
sváteční účastník JOUOB.castu

23.3.2024 20:16:00

@microjelen Vím, na co narážíš, ale mají to popsaný nekonzistentně, proto mě to zmátlo. Nicméně to vypadá, že mi nic nechybí, takže dobrý. A taky díky za odpověď!

23.3.2024 20:41:01 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kokeš z oficiálního FAQ (https://drive.google.com/file/d/1GH4EMg2WOIKqqMucs1CpXMJOsmwRzDKx/view?usp=drivesdk):

  •  Ačkoliv v seznamu komponent v pravidlech je uvedeno 14 stran lodní knihy a 9 stran s pouzdry na karty, tak některé se odemknou až v průběhu kampaně (začínáš s 12 a 8).
  • Oddělovač planet na začátku nepotřebuješ, nech jej zatím bokem.
  • Sada vylepšených kostek (ty s třpytkama) z KS obsahuje 60 kusů ačkoliv v základní krabici jich je jen 48, a to protože některé se odemknou až v průběhu kampaně.
  • Kdo hledá stránky 10, 20 a 22 z lodní knihy, tak jsou to prázdné stránky na rubu stran 9, 19 a 21.

23.3.2024 21:41:18 | Upraveno autorem (porovnej)

@Sady Díky! 

23.3.2024 23:25:42

Přece jenom se objěvili dvě chybičky a to Čho a ještě jedna slečna mají místo “k” v textu “*”. 

 

24.3.2024 09:24:26

Hra je monumentální, je v ní spousta úžasného materiálu. Měl jsem v angličtině balíčky karet Zranění, Objevy minerálů, Mimořádné objevy, Hlavní úkoly a kartu morálky. Požádal jsem Albi o výměnu a už se každopádně těším na odlet ze Země :-)

24.3.2024 12:27:07

Nevíte někdo jak je to s aplikací v ČJ? Hru už mám dlouho v angličtině a teď dorazila rozšíření, česká aplikace by se hodila (jedu na ipadu). Zatím se mi i po vydání české verze hry objevuje v menu jen angličtina. Je chyba u mne, nebo tam ČJ pořád není? Díky

www.meepleoholi.cz - server o deskových hrách. Více dojmů, méně popisů a novinek.

26.3.2024 01:49:37

@Golom poslední informace od Awaken Realms o jazykových mutacích aplikace je druhá půlka dubna.

26.3.2024 06:10:04 | Upraveno autorem (porovnej)

My to hrajeme se synem tak, že jedeme z tabletu anglicky a zvuky a dabing jsou super. Syn rozumí a já si to při tom čtu z deníku tištěného v CZ a je to skvělý.

Spartik
www.insertyherman.cz

29.3.2024 18:51:56

Ahoj, také kontroluju komponenty podle pravidel a než budu psát na Albi, tak se zkusím zeptat tady, jestli někomu nechyběly stejné karty jako mně. Nebo jestli nejsem náhodou úplně slepý.

Mám tedy zatím všechno, co jsem rozbalil, v češtině. 

Ale podle pravidel bych měl mít 6 karet vylepšení zařízení a mám jen 3x výrobní komplex a chybí mně 3x ošetřovna.

A pak by zde mělo být 26 karet situací a tu jsem v krabici nenašel ani jednu.

Nemáte prosím někdo stejný problém?

30.3.2024 11:02:16

@stedyn Take jsem hledal - ale vyrobni komplex. Mam pocit, ze ty trojice byly v ruznych foliovych baliccich. Kdyz jsem to ale srovnal do A i B a pritom pocital podle rozpisu komponent, nakonec se objevily. 
Z logiky veci mi v popisu spise chybelo u kterych rozrazeni zatim nebudou zadne karty. Kdyz vse rozradis, uvidis, jestli Ti zbydou ty 3 nebo ne (jsou do zelena)

A tem co si nejsou jisti zda maji vsechno (a chteji se nechat pripravit o prekvapko SPOILER!!!), na strane 41 je soupis veci, ktere obsahuje uzavrena obalka…

---------------------------------
x - Everything is nothing - x

31.3.2024 01:30:12 | Upraveno autorem (porovnej)

@Block Tak jsem si prošel kartu po kartě a našel jsem. Díky. A je to škoda, že není napsáno, které oddělovače mají zůstat prázdné.

31.3.2024 14:51:56

Vybíráme z Bazaru

1989 : usvit svobody
1989 : usvit svobody
Akt. cena: 760 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas