Invasion from Outer Space: The Martian Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Invasion from Outer Space: The Martian Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Release date 27.10.2010

coz znamena, ze si to z Essenu urcite privezu. Navic pisou, ze je to kompatibilni s LNoE a tudiz se daji pouzit LNoE mapy a pripadne i zombie ci hrdinove a da se udelat epicka bitva tri frakci. Jen nevim, kdo da takovy scenar dohromady :-)
9.8.2010 23:39:35

rbx
Z toho co píšeš o kompatibilitě, to bude asi typově podobné spíše LNOE než ATOE, je to tak? Každopádně těším se, protože v poslední době jsem si dílka od Flying Frog docela oblíbil. Tak uvidíme co říjnový vítr přinese :)

10.8.2010 08:44:51

rbx

Deskovec
No jasne ze LNoE, o ATOE jsem nikde nepsal.
Koukni na obrazky:
http://www.boardgamegeek.com/image/776800/drakkenstrike

10.8.2010 09:08:08

rbx
Abych předešel nedorozumění - já vím, že jsi o AToE nikde nepsal, jen jsem svojí otázkou mířil na herní mechanismy. Přeci jenom A Touch of Evil je něco úplně jiného než Last Night on Earth a samotný fakt, že pro hraní Invasion from Outer Space lze použít mapy z LNoE ještě nemusí znamenat, že bude totožný i herní mechanismus. Ptám se tedy na to, jestli bude mít IfOS pouze kompatibilní mapy, nebo se bude hrát stejně/podobně jako LNoE(něco jako rozšíření s novými prvky, hrdiny a "ufony"?), nebo jestli se naopak plánuje kooperativa (podobně jako v AToE) a nebo nakonec něco úplně jiného :)

10.8.2010 09:41:58

rbx

Deskovec
no, podle toho co vidim, to ma stejny engine a i se k tomu priznavaji. Ale jsou tam urcite prvky navic, takze uplne stejne to nebude. Kazdopadne v preview se rika, ze pak pujde bojovat se tremi frakcemi proti sobe, nebo vyuzit mapy z LNoE do IfOS.
Videl jsi ty mimozemstany? Jak maji pruhlednou prilbu? :-) Ja do toho jdu, me se LNoE libi moc a filmy typu Mars Attack mam taky rad. A hrat za medveda? Jasna volba :-)

10.8.2010 09:48:24

IFOS
jj to vypada super! Padesatkovy B horrory, mnam! Doufam, ze tam bude i Bela Lugosi :D Honem s nim na seznam prani :)

11.8.2010 08:21:24

Rbx
Já že kde si vzal toho medvěda a už sem si ho všiml. Taky aby ne medvěd, když celý herní plán je cirkus. To zase bude magořina, mimozemšťané na pouti... tak to jo :-)

3.10.2010 23:03:01

Vybíráme z Bazaru

Proroctví + obě rozšíření
Proroctví + obě rozšíření
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas