Intrigue - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: intriky
Čeština: undefined
Vydavatelé: Amigo Spiele
FX Schmid
Gigamic
Mayfair Games
Autoři: Stefan Dorra
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

jakto, že tady ještě není žádná diskuse? Tohle je jedna z mých oblíbených her, ovšem dá se hrát jen s určitou skopinou lidí. Je to zlá a falešná hra :) Předevčírem jsme opět dali jednu partičku a opět to byla výživná partie, velmi bohatá na emoce :) Doporučuji všem, kdo mají rádi blafování a podrážení a hádání se. Tahle hra je na tom založena.
27.12.2010 13:33:51

kandelabr
No bylo to zajimave, ale ke konci uz mi Hrabinha bylo skoro lito, jak s nim kazdej vydrbaval;) Stal se z nej takovej otloukanek;)

27.12.2010 13:47:54

aneken
to je fakt, líto mi ho bylo taky :) ono to ale nebylo moc taktické, právě když je někdo otloukánek, je lepší dávat možnost jemu a brát jeho lidi na úkor těch, kteří jsou na dobrých postech.

27.12.2010 14:36:44

kandelabr
No tak ja jsem byl jedniej, kde aspon dva svoje panacky mel;)

27.12.2010 15:11:35

Ad dojmy
A může mi někdo popsat, jaký to je? Není to moc komplikovaný na úkor zábavnosti?:)

14.2.2013 13:41:42

Komplikovanost
Komplikované to určitě není, je to hra s celku jednoduchými pravidly, která docela odsýpá. Jen je tady nejpodrazáčtější z her, co jsem kdy hrál a na podrazech na soupeře je v podstatě založena. Takže se nedá hrát s lidma, co jsou cimorlich a berou si vše osobně.

14.2.2013 13:46:11

To: Kren
Díky Křene:) To vypadá zajímavě.

23.4.2013 14:14:23

Intrigue
Tak hru jsem splasil nekde na nemeckem ebayi a je to proste a jednoznacne narez. Hral jsem to vicemene asi 3x z toho 2x s rozumnou partou a jednou s vicemene vaznymi lidmi. Mno s temi vaznymi lidmi to nebylo ono protoze to vicemene nepochopili, vyjednavani a bodani do zad nebylo az tak zabavne. Jinak ta hra je supr a rekl bych ze cim vic hadavych neflegmatickych lidi tim lepe. Samozrejme pokud jsou takovi ze vam daji pres drzku tak uz je to asi trochu moc.

16.7.2014 17:33:47

Vybíráme z Bazaru

Galaxy Trucker (CZ, stará verze)
Galaxy Trucker (CZ, stará verze)
Akt. cena: 680 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas