Inis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Matagot
Pegasus Spiele
Autoři: Christian Martinez
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Zdar, jaké z toho máte dojmy. Co jsem koukal na recenze tak mi to připadá jako trochu přeskinovaný Blood Rage.
2.10.2016 09:57:50

.
Blood Rage to určitě trochu připomíná, ale 1) točí se pořád stejné karty, takže hra rychle přejde do krve a víš, co v ní od soupeřů očekávat, a 2) není to tak eliminační, většina figurek ti přežije do dalšího kola, točí se to spíš na převahách, abys měl k dispozici karty lokací.

Po jednom zahrání v plném počtu jsem zatím moc rád, že jsem pořídil a těším se na další partie, obzvlášť vypečený je balíček epických karet, kde jsou řádné zářezovky na soupeře :)

10.4.2017 14:42:50

srovnání s BR
Blood rage jsem měl možnost hrát asi 3x a už mě neláká se k němu vracet. Nevyhovuje mi systém draftu s desítkami různých karet a velký rozdíl ve strategii věk od věku.
V Inis je draft zajímavější vzhledem k malému počtu karet, a tím umožňuje mnohem lépe a pružněji reagovat a budovat strategii proti ostatním hráčům.
Hrál jsem několikrát ve třech (což mi přijde na první hru/vysvětlení pravidel nejlepší, ale až ve čtyřech je to ten správný chaos :)

5.8.2017 09:59:07

Vybíráme z Bazaru

Predam hru: Mestecka na dlani
Akt. cena: 16 €
Končí za: 4 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas