Infidel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Richard H. Berg
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Už to někdo hrál? Chápu správně, že to je lehce komplexnější verze men of Iron?
19.9.2011 13:11:12

Těšim se!
Juchů, tak jsem si to v Tomovkách objednal a to jsem si to ještě ani nezahrál. Wargames jsem ještě žádnou nehrál, ale tohle mě prostě uchvátilo (a snad se přes to dostanu i k dalším zajímavejm hrám - nejlépe zadarmo:-)). Takže už se pomalu připravuju na úpravu žetonků, mazlení se s pravidlama a zamilovaný pohled na žetonky rozložené na mapě.

3.10.2012 21:03:26

První hra
Tak jsem včera poprvé hrál s Ježurou. Bylo to super a moc jsem si to užil. Kdyby někoho zajímal zápis, tak jsem ho sem přidal. Nutno podotknout, že hra to byla velmi zajímavá a řekl bych, že velmi neortodoxní. Bohužel pro mě, jako křižáka bránícího Antioch, protože jsem nakonec hrdinně padl při obraně města a má armáda se rozutekla či byla zmasakrována. Těšim se na další hry, protože jedna hra mi úplně stačila k tomu, abych poznal, že Infidel bude moje srdcovka.

24.10.2012 13:40:20

Posunutý tisk
Tak od pondělí mám Infidela doma a poctivě loupu a zastřihávám (když je teda čas). Akorát jsem zjistil jednu nemilou věc. U jednoho archu žetonků je u zadní strany tisk posunutý:( zepředu je všechno v pohodě, ale zezadu je to mírně posunuté. Ne, že by to kazilo hru (čísla jdou rozeznat), ale není to moc pěkné a kazí to trochu dojem:( jelikož to je moje první žetonkovka, tak nevim, jestli je to častý jev nebo ne a jestli je popřípadě nějak možný to vyměnit nebo ne (a měl bych se obrátit na Tomovky, kde jsem Infidela kupoval nebo přímo na GMT?).
Díky za jakékoliv informace a zkušenosti, protože jak řikám, tak jsem v tomhle úplnej nováček.

8.11.2012 21:06:54

Coewolf
Až půjdeš k nám, tak to vezmi.. mrkneme na to a rozhodneme co s tím.. :)

9.11.2012 08:53:37

Jenda
Ok, dík moc.

9.11.2012 08:55:43

Askalon
Přidal jsem zápis z dnešního svého hraní.
Nad očekávání dobrá bitva, dle mého je pro muslimy nejdůležitější co nejdříve připravit k boji mameluky a zbytkem vojsk se pokusit roztříštit křižáckou armádu. Ti zase naopak se musí udržet v těsné obranné formaci... Což jde těžko, protože rytíři si žádají žáru bitvy! Ti nevydrží jen tak postávat v řadách! :D

8.12.2012 23:01:59

Vybíráme z Bazaru

Sabotér - Ztracené doly + Sabotér duel
Sabotér - Ztracené doly + Sabotér duel
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas