Indian Summer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Abstraktní, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edition Spielwiese
Pegasus Spiele
Stronghold Games
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

V hlubokých lesích Severní Ameriky, kde se zlaté paprsky dotýkají slunce vybarveného podzimem jemných listů, se odehrává jedinečné dobrodružství. Mezi mohutnými stromy a podél tichých jezer se rozprostírá indiánský letní tábor, zvaný Indian Summer. Zde, v harmonii s přírodou, se otvírají dveře do bohatého světa plného tajemství. Vstupte a ponořte se do atmosféry tohoto nádherného místa, kde čekají přírodní výzvy na všechny dobrodruhy.

Indian Summer je desková hra, která vás zavede do krásného lesního prostředí uprostřed babího léta. Přenesete se do barevného světa, kde si užijete procházku přírodou a splníte svůj lesní podrost různých listů, plodů a zvířecích pokladů.

Každý hráč se stává správcem jedné části lesa a má za úkol co nejlépe vyplnit svůj prostor destičkami listí a umístit na něj veverky a poklady. Vydejte se na túru do babího léta a objevte krásy přírody.

O co ve hře jde:

Ve hře Indian Summer se hráči představují jako správci lesních podrostů v krásném lesním prostředí. Hlavním cílem je co nejlépe vyplnit svůj lesní podrost destičkami listí a získat co nejvíce bodů. Hráči si vybírají a umisťují destičky listí tak, aby vytvořili co největší souvislé plochy a uzavřené oblasti. Navíc mohou sbírat veverky a poklady. Vítězem se stává hráč, který nejlépe zaplní svůj prostor a získá nejvíce bodů.

Průběh hry:

Hráči se v tazích střídají po směru hodinových ručiček. Ve svém tahu provede každý hráč 1 hlavní akci. Před a/nebo po hlavní akci může hráč provést libovolný počet speciálních akcí. Hra pokračuje, dokud některý z hráčů zcela zakryje svůj lesní podrost destičkami listí.

Konec hry:

Hra končí na konci kola, ve kterém některý z hráčů překryje celý svůj lesní podrost destičkami listí. Hráč, který tohoto dosáhne, je vítězem. Pokud je více hráčů, kteří překryli svůj lesní podrost, porovnejte si zbylé oříšky ve své zásobě. Vítězem se stává ten hráč, kterému zbylo nejvíce oříšků. Pokud je i zde shoda, pořadí dalších hráčů se určuje podle počtu zbývajících volných polí na jejich lesních podrostech.

Autor: Zanty

Vybíráme z Bazaru

Blood Rage - KS figurka Hildisvíni- namalovaná
Blood Rage - KS figurka Hildisvíni- namalovaná
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas