Hrdinové Normandie: Edice Velká červená 1

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Hrdinové Normandie: Edice Velká červená 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Yann et Clem
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ vydání

Blackfire oznámil že hru bude vydávat! :) Aktuálně se překládá. Vydání by mělo být asi začátkem příštího roku. Za mě opravdu super zpráva protože se jedná o velmi povedenou wargame která má jak kampaně tak možnost sandboxu a vytváření vlastních scénářu což tu od dob legendárního Tide of Iron nebylo. Navíc má hra velmi originální mechaniky a moc krásný vizuál.

20.6.2023 16:21:33

Takže ochutnávkový Core set a šmitec?

Já bych ocenil možnost koupit jenom “nové” karty, protože mám první edici, ale to je asi jenom zbožné přání.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

20.6.2023 16:41:13

Jako že bych si zahrál za Marka Hamilla v češtine?

Neměla původní verze i nějakou oficiální solo variantu?

20.6.2023 16:48:42

@Havelock Těžko říct co vše vyjde CZ ale jelikož jsou hlavní pravidla a scénáře a ty přeložený budou tak rozšířka jsou hlavně o rozmanitosti jednotek. A jelikož jsou komponenty bez textů tak pohoda i kdyby se to kombinovalo. 

@VitekS Původní nevím ale Big Red One edice ofic Solo Mode má je to formou rozšířka.

20.6.2023 18:06:27

@GeneralX Můžu poprosit o nějaký zdroj, kde se oznámení objevilo? Zatím jsem na to nikde nenarazil. Díky.

20.6.2023 18:30:19

@Tomoko Psali to na discordu a já se dotazoval přímo Blackfiru kteří to potvrdili.

20.6.2023 18:43:29

Tak to mi udělalo velkou radost :)

20.6.2023 18:55:49

@GeneralX Jo to je vlastně fakt, že je to bez textu. Další národy by pak ale byly problémov| kvůli jejich kartám.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

20.6.2023 19:08:46

@Havelock co nevyjde to počeštíme :) rozhodně mám velkou radost. Jinak náš fun překlad Black Reach probíhá. Na konci léta to budu dávat do grafiky snad. Ještě musím dodělat kampaně pro SW Armadu.

20.6.2023 19:31:20

@GeneralX : děkuji za info, snad se člověk pak později dočká překladu.

20.6.2023 20:04:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Z tehle hry se stava nedostatkove zbozi (napriklad solo ENG varianta, me malem unikla) a chtel bych se zeptat, vyjde jeste neco v cestine, nebo mensi rozsireni zustanou v ENG?

Jaky je presne rozdil mezi Big red one a starou edici?

protoze jsem koukal, ze existuje nejaky upgrade pack na Big red one. Tim jak Devil Pig skoncil, tak se v tom moc nevyznam. Premyslim prave jestli koupit ci nikoliv… Tu hru mam rad, tak ze bych ji podporil

Dik

15.4.2024 09:14:40

@andik007 Ahoj bohužel to vypadá že česky vyjde jen Big red one protože Devil Pig Games zkrachovali. Takže jestli budeš mít možnost někde něco eng koupit tak kupuj protože v budoucnu těžko říct jestli ty práva ještě někdo mít bude. Já naštěstí minulé léto pořídil od prasátek vše co k Normandii vyšlo. Časem bych to chtěl i počeštit.

15.4.2024 09:27:08

@GeneralX   Ahoj, zrovna jsem si koupil tu českou verzi ve Fyftu. Dlouho jsem hledal startovní wargame a myslím, že toto je ono. Baví nás to se ženou moc a už už bych chtěl rozšíření. 

Koukal jsem, že se ještě někde dá sehnat Omaha Blood a Solo. Oboje bych chtěl zkusit, akorát je to v původním znění. 

Chtěl bych se tedy zeptat, zda je v pohodě kombinovat ty moduly mezi sebou? Vzhledem k tomu, že na dílcích jsou pouze čísla tak by to nevadilo. Akorát nevím co je v tom solo rozšíření? pokud karty nebo pravidla, které by potom dělali zmatek v termínech a názvech. Tak nevím, zda je to vhodné.

Popřípadě, jak by jsi chtěl udělat překlad. Klidně bych ráíd pomohl

Díky

13.5.2024 09:12:01

foolscreen Ahoj :) překlad bych chtěl jen je těžký najít kvalitní překladatele (já umím dělat jen grafiku). Ti s kterýma už jsem něco dělal jsou momentálně vytížení. Chce to určitě použít klíčová slova z verze od Blackfire aby v tom nebyl zmatek a navíc to chce někoho kdo už má zkušenosti s překlady protože pokud výsledek není to pravé, tak následné velké korekce přidají dvojnásobek práce. Takže se nebráním ničemu ale čekám až se nějaký objeví.

13.5.2024 10:32:34 | Upraveno autorem (porovnej)

@foolscreen kombinovat rozšíření je dokonce žádoucí. Celý system je vlastně postavený na stejném principu jako figurkovy wargame. Skládáš si armádu se kterou můžeš hrát i náhodně generovaný scénář. Můžeš kombinovat výbavu a výzbroj oddílů, podle specifických pravidel.

Na materiálu není žádný cizojazyčný materiál, pouze si přeložit přiložený leták s pravidly.

Veškeré důležitá počeštěné věci jsou v základní krabici.

13.5.2024 15:14:47

@GeneralX Ta pravidla jsou psaná skvěle, dobře se v nich hledá, je fajn ta zadní strana se symboly které jsou prolinkované rovnou k pravidlům. A že i scénář s tím pracuje a jsou tam case studies. 

Čas od času tam je nejasnost, ale nic velkého.

Chtěl jsem se zeptat na Solo rozšíření. AI je ovládané kartami? Pokud ano, tak jestli zde nevznikne zmatek mezi překlady, pokud si koupím solo v originále. 

@Lumirius  Díky, samozřejmě rozumím jak fungují rozšíření. Je fajn, že ty pravidla řeknou vše a zbytek už jsou jen čísla na kartonu. Tak pořídím všechen karton co najdu:))

díky

13.5.2024 15:31:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa duel
7 Divů světa duel
Akt. cena: 540 Kč
Končí za: 2 hodiny

Offcanvas