Hrdina v kostce: Ďáblíci a společníci

xxxxxxxxxo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Hrdina v kostce: Ďáblíci a společníci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hrdina v kostce
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ogry Games
Thunderworks Games
Autoři: Keith Matejka
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyjde česky

Dnes Rexíci oznámili, že vydají česky.
20.12.2020 22:00:47

Super
Takhle se mi to líbí...jako za starých časů. Hra se vydá...chytne se mezi hráči...pak přijde dotisk + 1. rozšíření...super, hra se zase prodá a za rok další expanze :-) žádný ALL-IN hned, nebo nikdy.

21.12.2020 09:28:26

PJ

aneken/Eyron/REXíci
V prvé řadě díky za vydání tohoto rozšíření v češtině, v druhé řadě dotaz: bude se hra vydávat ve standardní menší krabici nebo jako big box?
Ptám se samozřejmě proto, že nesnáším, když se hra nevejde do jednoho obalu - big box by byl proto samozřejmě velmi vítán...

6.1.2021 15:37:33

BigBox
Ano, bigbox by se hodil, teď mám v krabici ze základu Bestiář a krabice se už nedovře, takže další rozšířko už se do ní nevejde.

6.1.2021 20:00:19

BigBox

Taky se přimlouvám!

6.1.2021 20:26:06

BigBox a česky

Taky se mi líbí, když se hra včetně expanzí vejde do jedné krabice :-) ....a tady už po Bestiáři to je, jak píše deema, dost narvaný. Čeština pro další rozšíření je super zpráva, moc jsem tomu nevěřil a budu čekat na předprodej.

7.1.2021 10:41:15

BiigBox
Čekáme na vyjádření továrny a Thunderworks k tomu, asi by musel být jen jeden formát krabice, bo jinak by to zas bylo dražší. Pokud to nějak rozumně půjde a nebude zásadní rozdíl v ceně, tak bychom bigbox asi zkusili...


CEO REXhry a PlanetaHer.cz

9.1.2021 14:12:58

cena

Dokázal bych akceptovat vyšší cenu - velká krabice je velká výhoda :)

9.1.2021 18:54:24

bigbox

No, pokud nebude samostatně, tak bych to být vámi nedělal. Půlka lidí vám bude nadávat, že na Big Boxu bude primární název rozšíření (bez kterého by se toho dost neprodalo, protože by to mátlo lidi) a druhá půlka co nevyhazuje krabice bude nadávat, že mají zbytečně obrovskou krabici plnou vzduchu. Prodraží to výrobu, dopravu, skladování a úplně spokojených bude nejspíš jen málo lidí.

9.1.2021 19:43:51

amis
Ved v eng verzii kde vysiel bigbox a obsahoval expanziu nemal ziaden nazov expanzie na krabici, ale len zakladnej hry. Polovica ludi co bude nadavat na nazov, teda nadavat nebude, a ty co nevyhadzuju krabice si predsa kupuju bigbox s expanziou, aby to tam predsa vsetko narvali nie? Ci nieco mi unika?

9.1.2021 21:17:16 | Upraveno autorem (porovnej)

hůl a pes?
kdo bude chtít nadávat, tak nadávat bude i když to bude zlatý zadarmo

já osobně čekám na rozšíření a beru ho ať už vyjde v jakékoli krabici

9.1.2021 23:13:38

PJ

REX
No, já bych být Vámi neposlouchal amise, protože věřím, že zas takoví čecháčkové, jak naznačuje, snad nejsme.
Nadto je jasné, že tohle je rozšíření hlavně pro hráče, co už mají Bestiář, takže požadavek na to, aby se hra nemusela skládat do dvou krabic, je dle mého vcelku logickým důsledkem úvahy selským rozumem.
Nadto toho vzduchu tam zase tolik není a kdo neviděl hry od Queenů, tak neví, co je předimenzovaná krabice...
Osobně jsem také ochoten zaplatit vyšší cenu.

10.1.2021 11:36:24

Vzduch
Prečo sa to vôbec bavíme o vzduchu v krabici? Keď účelom BigBoxu je aby sa tam zmestil základ a prvé rozšírenie , kt. ktoré nie je súčasťou BigBoxu?

10.1.2021 11:56:14

Big Box
Tož jsme zabojovali a Big Box bude... Jen teda nakonec bude jen Big Box, ale stejně asi ti, kdo to budou kupovat, budou mít Hrdinu v kostce komplet, takže to asi nebude tak vadit, že malá krabice nebude... ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

15.3.2021 14:07:53

Big Box
Super zpráva! Já do toho rozhodně jdu - Big Boxů není nikdy dost :D

15.3.2021 17:47:01

Big box
Pro mě skvělá zpráva. Na popud Hrdiny v kostce jsem si koupil i Kartografy. takže další rozšíření....za mě super. Děkuji. Na bestiář jsem čekal jak na zjevení. A teď tohle... A když všechno půjde do jedné krabice, tak se to dostane i častěji na stůl. Ono je to opravdu otravné tahat tak velké krabice, které jsou z půlky obsazené. A do jedné krabice se to zase nevejde, tak je to na naštavání. Takže za mě skvělá zpráva. Jenom se bojím, jak dlouho zase budem muset čekat na vydání.

17.3.2021 12:50:10

...
Tak tiskový podklady jsou hotový a tenhle týden se posílají tiskárně... Kdyby to tiskárně trvalo 6 týdnů a 6 týdnů se to plavilo, tak někdy v létě asi...
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

17.3.2021 14:01:57

PJ

Morthe
Poslyš a jak se to vlastně bude jmenovat?
Ďáblíci a pomocníci asi ne, předpokládám? ;-)

17.3.2021 17:26:58

Nějaký ten týden utekl od informace, že by to mohlo být v létě. Léto je tu a proto je fajn položit stejnou otázku. Nejsou bližší informace/ termín vydání? děkuji.

6.7.2021 22:08:02

taky me to zajima :)

19.7.2021 10:18:02

Myslelo se tohle léto? Bo)

19.7.2021 11:32:38

Vybíráme z Bazaru

Immortals (EN) ve fólii
Immortals (EN) ve fólii
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas