Hrdina v kostce: Bestiář

xxxxxxxxxo hodnoceno 139x (Seznam vlastníků)

Hrdina v kostce: Bestiář - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hrdina v kostce
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ogry Games
Thunderworks Games
Autoři: Keith Matejka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyba tisku?

Zdar,
mám u karet talentů Pokorný, Důvěryhodný a Zlomyslný rubovou stranu jako u karet příšer a ne jako u karet nákupu. Je to chyba v tisku nebo jsem něco přehlédl?
13.8.2020 18:39:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Krabice
Aha.. tak proto je insert od folded space v krabici pro rozsireni vyrazne nizsi nez okraje krabice a neplni tak plnohodnotne svuj ucel.. mohli jste na to v popisu produktu insertu upozornit. :/

1.9.2020 13:36:18

Krabice
Krabice má správný rozměr. Pouze potisk je na velikost krabice základu. S insertem to nemá nic společného.

1.9.2020 14:55:08

Veľkosť krabice
Ja mám základ hrdinu z prvého českého vydania a český bestiář, ktorý vyšiel nedávno... obe krabice majú všetky rozmery rovnaké. Druhé vydanie českého základu má menšiu krabicu?

1.9.2020 19:14:33

Krabice
Základ má tloušťku 7,3cm a rozšíření má mít 5cm, české má ale stejnou, jako základ. Proto věci z inzerátu od Folded Space pri postavení nedrží. Třeba se druhé rozšíření udělá ve správné velikosti (nebo bude big Box).

Z https://www.foldedspace.net/store/roll-player/

Insert designed for games with external box dimensions of 31.8 x 22.7 x 5.0 cm for the expansion box, and 31.8 x 22.7 x 7.3 cm for the retail box. Or alternatively the Big Box variant with dimensions 31.8 x 22.7 x 12.2 cm.

2.9.2020 10:13:31

krabice
No já předpokládal, že krabice je stejná jako eng. verze. Rozšíření ještě nemám.

2.9.2020 10:16:53

Reprint vadných karet
Podařilo se nám najít způsob, jak rozumně dotisknout pokažené karty z Bestiáře. A jelikož nám to v tomto případě ujelo víc, než na co jste u nás zvyklí (v dost hrách se vždy nějaký bohužel nějaký šotek objeví, nehledě na to, že se to snažíme ukontrolovat, jak to jde, tady toho bylo bohužel fakt víc....). A tak jsme si říkali, že si zasloužíte něco navíc - překvápko navíc najdete na našem FB ;).
Děkujeme, že za námi tak dlouho stojíte a doufáme, že dál budete.
P.S.: Na základě této zkušenosti jsme přenastavili systém kontroly na ještě více stupňů. Věřte nám, že děláme, co můžeme, aby hry byly v co nejvyšší kvalitě, nejen co se týče technického jazyka, ale i překladu jako takového - ducha hry.
P.S.S. Brzy tu vyvěsíme i eratovanou verzi pravidel.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

16.9.2020 08:54:57

Oprava tisku
Mate seznam co vse bude opraveno? :) V kazdem pripade diky, pri rozhodovani jakou hru v budoucnu koupit vas pristup zohlednim :)

16.9.2020 13:07:12

Opravené karty
Jak to vypadá s opravenými kartami? Je už znám termín, kdy budou k dispozici?

12.1.2021 14:44:04

Opravy karet

Psal jsem REXum v prosinci a bylo mi odepsano ze asi leden/unor.

12.1.2021 19:30:58

Tomoko
Plaví se to s Cestou necestou, koncem ledna to tu bude, dáme o tom vědět a budeme to rozesílat do shopů.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.1.2021 10:56:01

aneken
Díky moc za odpověď a přeji klidnou a bezpečnou plavbu. :-)

13.1.2021 11:02:24

Rexhry/Planeta
Chlapi díky za výrobu a poslání opravených karet.

17.2.2021 17:14:55

Dotaz
Zdarec lidi.
Jelikož hru ještě nemám, ale mám v plánu pořizovat, jak je na tom aktuální edice na krámech? Už se jedná o opravené dotisky, nebo mám počítat se stále vadnými kartami v základu i rozšíření? Díky za info ;)

2.3.2021 23:00:34

lookyn
V Bestiáři jsou opravené karty pro základ a pro Bestiář byly vytištěny extra opravené karty.

3.3.2021 05:25:10

Bastacka
A jsou už karty pro Bestiář v oběhu? Když jsem psal někdy v únoru na jednu speciálku, tak mi odpověděli, že o tom nic nevědí.

3.3.2021 13:19:39

Oprava karet
Rexaci nekde psali, ze opravene karty prijdou s dalsim rozsirenim, ktere jiz lokalizuji

3.3.2021 13:25:53

Opravené karty Bestiář
Na dostupnosť opravených kariet k rozšíreniu Bestiář sa treba informovať v jednotlivých obchodoch. Ja som si tak napríklad včera k predobjednávke na Nebe v plamenech pridal aj práve spomínané karty po predchádzajúcej komunikácii s obchodom (pri objednávke som do poznámky uvádzal, že prosím o pridanie týchto kariet). Pre mňa je to jediná možnosť, ako sa k nim dostať, pretože ďalšie rozšírenie už neplánujem kupovať.

3.3.2021 13:53:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Sakalik
Tak 17.2. děkuji,že mi je poslali. Takže už jsou min. 3 týdny.

3.3.2021 14:07:28

opravené karty
Paráda. Všem moc děkuji za informace ;) Poptám se na ně při nákupu.

3.3.2021 14:44:55

Bastacka
Děkuji, půjdu jim taky napsat :-)

3.3.2021 16:23:12

Rexíci
Chlapci díky za české vydání, hra je super. Ale nevědět, že je to od vás, tak podle množství chyb na kartách a v pravidlech, bych hru tipoval na Blackfire. Naštěstí to na funkci nemá až takový vliv...

22.3.2021 16:55:12

Přehled chyb a jejich oprav
Ahoj,

nemohl by prosím někdo z REX Her sepsat všechny chyby ze základní hry, jejich opravy (již hotové dotisky) a nové chyby z Bestiáře? Karty, počet kostek, text pravidel ...

Je v tom už trochu zmatek :).

24.3.2021 13:16:56

Iky


Ahoj,

i já se připojuji s prosbou o nějaký soupis co nahrazuje co/proč (třeba to REXíci u sebe evidují ?). Zakoupil jsem si základ rovnou s bestiářem a i s pomo kartama to bylo několik separé balíčků, které se mi samozřejmě mou nešikovností smíchaly s kartami z krabice a teď netuším co je špatně/co dobře a někdy ani nevidím, že by na daných kartách byly mezi sebou nějaké rozdíly... tak bych také ocenil nějaké shrnutí :)

23.4.2021 00:26:56

Základ:
Opravené karty jsou v Bestiáři :

Příběh: Mistr meče
Vznešený
Nákupy: Poctivý 10/53 vyměnit za čestný(je tu ,ale problém,karta má jiný odstín na rubu,raději jsem nechal tu starou)

Bestiář: karty nechali dodatečně Rexhry vytisknout,jdou sehnat u nich nebo ve speciálkách

Útok-Obří troll - Odhození 18/54
Nákupy - Rozptýlení 19/35
Nákupy - Pokorný 10/35
Nákupy - Zlomyslný 09/35
Nákupy - Důvěryhodný 08/35
Alchymista/Psionik 05/06

Promo: z hry Kartografové - Kartograf
Karta nákupu - Prsten velkorysosti Promo32

P.S. Zapomněl jsem proč: v základu je to jasné.
V bestiáři : Odhození ma být správně (min.4)
Alchymista 5 zlaťáků na 2ZK.
Rozptýlení - za každou kartu dovedností
A ty tři mají vzadu lebku a mají mít Nákupy.

23.4.2021 01:17:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Ty opravené karty do Bestiáře už jdou skutečně sehnat, nebo budou k dispozici až s druhým rozšířením?

23.4.2021 09:28:52

Vybíráme z Bazaru

One Night Ultimate Werewolf (EN)
One Night Ultimate Werewolf (EN)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas