Hrdina v kostce: Bestiář

xxxxxxxxxo hodnoceno 139x (Seznam vlastníků)

Hrdina v kostce: Bestiář - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hrdina v kostce
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ogry Games
Thunderworks Games
Autoři: Keith Matejka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyba tisku?

Zdar,
mám u karet talentů Pokorný, Důvěryhodný a Zlomyslný rubovou stranu jako u karet příšer a ne jako u karet nákupu. Je to chyba v tisku nebo jsem něco přehlédl?
13.8.2020 18:39:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Chyba tisku

Jedná se o chybu tisku, REXíci o tom informovali na svém FB někdy před dvěma týdny, že ruby u těchto tří karet jsou špatně spárované.

13.8.2020 19:12:25

Opravené karty

Opravené karty budou v dalším rozšíření, pokud se bude dělat.

13.8.2020 20:43:57

Jj jde o avizovanou chybu
Z Facebookové stranky Rexhrer (30.7.)

"...... V Bestiáři najdete přímo v krabici promo s rasou minotaurů a taky tři opravené karty že základu. Bohužel tam ale najdete i tři nové karty, které mají špatně spárovaný rub a líc. Zjistili jsme to bohužel až když bylo vše na cestě. Na hratelnost to nemá vliv, protože se jedná o karty nákupu se zadkem karet nestvůr, které se dají zamíchat do balíčku karet nákupu. Ale samozřejmě nás to mrzí... Hrdina v kostce je v tomto pro nás trochu prokletý a nám nezbývá než doufat, že bude rozšíření úspěšně a my budeme moct vydat druhé rozšíření, abychom to zas napravili..."
______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

13.8.2020 20:44:19

v pohodě
já se jen lekl jestli nemam balicky blbe namichany

13.8.2020 21:46:22

Chyba
Ano, bohužel i tady došlo k chybě, špatně se to spárovalo... Roll Player je pro nás trochu prokletej, tak nějak doufáme, že nám vyjdou čísla na druhé rozšíření a budeme to moct zase opravit... Za chybu se omlouváme...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.8.2020 21:47:02

kostky posileni
Ahoj, ja narazil na jinou vec. Necetl jsem zatim cely cesky pravidla, ani jsem necetl anglicky pravidla, takze nevim, jestli ta chyba je uz v originale - u kostek posileni se doctete, ze jsou na nich cisla 3-9. Prislo mi to divny, protoze takova kostka by musela mit 7 sten, ale pak jsem si rikal, ze jsou tam treba dva druhy s cislama 3-8 a 4-9. Podle obsahu moji krabice to tak neni a jsou jen kostky 3-8.

14.8.2020 09:24:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Bojove kostky
Pocet bojovych kostek v navodu sedi, ergo 25?
Mam 24.
Edit:
V aglickem navodu je take 25, tak opravdu chybi.

14.8.2020 09:53:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Kostky

Ja ma 25

14.8.2020 11:18:15

Kostky
Já mám 25 bojových, ale zase mám o jednu víc těch kostek posílení :)

14.8.2020 13:18:50

Kostky posílení
Opravdu je to v pravidlech chybně. Kostky mají hodnotu 3–8, jedná se o chybu překladatele.

14.8.2020 13:53:59

chybka v solo variante
Pravidla pro jednoho hrace - Prubeh kola - Faze poradi
v treti odrazce je uvedeno: Pokud si vybere kartu poradi "2"...
Dle anglickych ma pravidel byt: Pokud si vybere kartu poradi "3"...

14.8.2020 14:07:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Boost dice
Těch boostovacích kostek by mělo být stejně jako kostek v barvách hráčů, tzn. 11 (v základu bylo 10 barevných kostek, rozšíření přidává po 1 barevné kostce; zlatých kostek bylo v základu 13, rozšíření žádnou neobsahuje).
Všechny pak mají stěny 3-8 (=1D6+2).
PS: Druhé rozšíření obsahuje "split dice", které mají stěny 1,2,2,3,3 a 4, a je jich celkem 15 tak, aby byly postiženy všechny dvojice barev (hráčů) ve hře.
PS2: Těch bojových kostek je v EN verzi (a má být) 25. Pokud nějaká chybí, stačí napsat Rexíkům. ;-)

14.8.2020 14:12:01

StaniKubi
"zlatých kostek bylo v základu 13, rozšíření žádnou neobsahuje"

Rozšíření obsahuje 1 zlatou kostku (žlutá = zlatá). Je zapsaná i v pravidlech v seznamu komponent.

14.8.2020 18:18:23

Spatny rub karet pro REX hry
Bylo by fajn kdyby jste spatne karty nahradili zakaznikum tak, jako to albi udelalo s kartami pro rozsireni robinsona crusoe. A tam tech spatne natisklych karet bylo snad pres dvacet.

16.8.2020 08:51:00

Sethseth
Ono čím víc kater, tím dává větší smysl, udělat to hned. Kvůli třem kartám, které slíbí s další expanzí, je snad nikdo extra uhánět nebude. Kdyby se to snažili teď narychlo opravit, tqak to bude zase na jiné tiskárně a budeme nadávat, že nesedí odstín a kdovíco ještě :-)

"It´s all about the GAME." ... Sgt. Ernie Calhoun

17.8.2020 08:20:06

Chyby
A to tuším Rexíci prednedávnom sľubovali, že tentoraz tá hra prejde aj cez nejaké korektúry.
Človek by im skoro aj uveril...

17.8.2020 21:05:27

Chyba v přetisku
Zdravim, jen bych měl dotaz na majitele nového přetisku. Po kontrole obsahu balení jsem zjistil, že mám navíc jednu černou kostku. Pouze 33 karet nákupů plus tři se špatnou zadní stranou. V návodu je jich 35 takže je správně jedna navíc? A aby toho nebylo malo tak karet příběhů mám o dvé navíc. Jako určitě si nestěžuji :-) Jen by mě zajímalo jestli je to takto normalní? :)
Navíc teď čtu v návodu, že do pytlíku mám přidat 10 kostek posílení, ale ja jich mám i dle soupisky komponent 11. Co s tou jednou navíc?

25.8.2020 21:58:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Sanake

Co se tyce karet, tak ty dva pribehy by mely opravovat chybne natisteny pribehy ze zakladu. Cili si projdi karty podle jmen a nahrad. Spatnej pribeh poznas podle toho, ze na obrazku je dvakrat bila kostka. Obdobne jedna karta nakupu opravuje kartu ze zakladu s chybnym jmenem. Ted si nejsem jistej, ale myslim si, ze je to karta s poradovym cislem 10.

26.8.2020 08:42:29

cFist

Obráceně, ne? Ty opravené mají myslím 2x bílou (namísto jedné černé).

26.8.2020 11:59:00

opravy
Je škoda, že vydavatel nedal do krabice které karty je třeba nahradit. Karty příběhu Mistr meče a Vznešený z původní hry mají u moudrosti bílou kostku a je třeba nahradit kartami z Bestiáře, které mají u moudrosti černou kostku. Karty nákupu se špatnou zadní stranou v Bestiáři jsou Pokorný, Zlomyslný a Důvěryhodný.

26.8.2020 15:28:17 | Upraveno autorem (porovnej)

errata
Mrknete se do souboru ke stazeni u zakladni hry. Jsou tam errata - tam se doctete, jak to je s pribehama a kartou nakupu navic.

26.8.2020 16:58:33

Díky chlapi

Díky za rady. Karty mám přehozené. Škoda, že v balení není přiložen lístek co s kartama. Černou a pruhlednou kostku co byly v rozšíření navíc jsem zatím dal bokem.

26.8.2020 22:49:38

Karta utoku Obriho trola
Na karte Odhozeni se pise: hrac s nejvyssim poctem ZK ziska 3 bojove kostky. V dodatku pro solo hru se pise: MAX 4. To nedava smysl, podle me by tam melo byt MIN 4, tak jako je to napriklad na karte Ohnivy dech Draka - hrac s nejvice kartami zbroje ziska 3 kosky; v dodatku pro solo MIN 2.

Prosel jsem vsechny karty se solo dodatky a nic dalsiho jsem tam nenasel..

27.8.2020 21:14:43

Krabica
Keď už hovoríme o tlačových chybách, ako vyzerá vaša krabica? Moja má všetky štyri bočné strany zle potlačené menším písmom a menšími obrázkami. Preto na spodnej strane zostalo veľa čierneho priestoru.

1.9.2020 11:41:56

Krabka
V Číně si mysleli, že rozšířko má tloušťku základu (ve skutečnosti je užší), vůbec jim nepřišlo divný, že šablona v podkladech je jiná. Že to nacpali do jiný velikosti krabice, jsme tu zjistili až po vytištění celý várky... občas to s tou Asií není úplně jednoduchý.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

1.9.2020 12:31:07

Vybíráme z Bazaru

Oath: Kroniky Říše a vyhnanství
Oath: Kroniky Říše a vyhnanství
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas