Hippocrates - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Alain Orban
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

chybná tlač komponentov

Zaznamenal niekto, že mu nesedia počty komponentov? V mojej hre (normálna retail verzia, našťastie nie deluxe) chýba jeden červený lekár (celkovo mám iba 4, namiesto 5)) a jeden červený pacient (mám ich 11, namiesto 12). Namiesto toho mám však 6 modrých lekárov (namiesto 5), kde jedného mám 2 krát () a 13 zelených pacientov (namiesto 12), kde tiež je jeden z nich 2 krát. Keďže majú iné hodnoty, nedajú sa len tak jednoducho presunúť do inej farby. Nezdá sa mi, že by to bol problém len jednej, prípadne viacerých krabíc, skôr to vyzerá na chybnú tlač. Má to teda niekto tiež takto chybne? 

28.1.2022 22:03:07

Zajímavé…

Právě jsem rozbalil a zkontroloval svoji retail verzi a všechno je v naprostém pořádku.

29.1.2022 10:25:43

Tak jsem dnes taky rozdělal a pro změnu tam jeden dílek v kartonu chyběl úplně. Tak jsem zvědav jak to na Tlamě ukecam :-)

29.1.2022 17:04:53

Mám retail a tam je vše v pořádku.

30.1.2022 13:44:33

Zdravim

U mna v baleni chybal jeden zetonik a tak som pisal na Tlamu ze som si ho sice vytlacil na 3D ale ak by ho mali naviac bol by som rad. Bez okolkov a natahovania mi chybajuci diel hned poslali. Odporucam ak daco chyba alebo nico potrebujete vymenit tak v Tlame su fakt k tomu ustretovi a promptni. Takyto pristup by som si prial vsade … 

1.12.2022 10:46:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Zelená horda
Zombicide: Zelená horda
Akt. cena: 1524 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas