Here I Stand - 2-Player Diplomacy Deck

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Here I Stand - 2-Player Diplomacy Deck - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Here I Stand
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: válečná, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Ed Beach
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zkoušel někdo

Otázka asi hlavně na Tacuda nebo ocaska, kteří měli HIS už dříve. Zatímco hra ve třech mě vůbec nezaujala, tohle náhodou vypadá jako velice zajímavá varianta, nezkoušeli jste to?
12.12.2010 11:12:16

re: Zkoušel někdo
Já ne. Zatím mám za sebou HIS jenom v šesti.

12.12.2010 11:15:07 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Pravdou je, že to s jardou zahrajeme a pokud to bude dobrý, tak beru a ani neváhám! :D
Hergot, člověk musí pořád přemýšlet jak měl hrát.... Těším se, až přijedu domů a mrknu na pravidla...

12.12.2010 12:45:34

tak jak to dopalo?
odzkouseno?

24.3.2011 14:16:56

ndru
Hele, ještě ne. Je toho ted tolik, že jsme se k tomu s Jardou nedostali. :( Ale kdyby nám to vyšlo, tak napíšu.

24.3.2011 14:44:10

Lokalizace
Zrovna v pondělí jsem dolokalizoval Diplomacy deck :).

http://www.zatrolene-hry.cz/temp/HIS_KARTY_201_209.pdf
http://www.zatrolene-hry.cz/temp/HIS_KARTY_210_218.pdf

Pro šťourali to za prvé čeká ještě na korekturu gramatiky, za druhé bude se tam ještě hýbat s tučným písmem některých výrazů (hlavně názvy mocností budou asi odtučněny) a za třetí karta 219 je součástí tiskové strany posledních karet základní hry :).

24.3.2011 14:48:45

zkousel
kdysi v tom byl emailovej turnaj na consimworldu, pravidla a soubor pro cyberboard tam taky někde postli, tak jsem to jednou zkusil... a přišlo mi to strašně o náhodě. To v 6 hráčích není zásadní problém, protože to ostatní vyrovnají, pomohou vám, aby ten druhej nevyhrál, což tu jaksi nejde :) Navíc jakmile je papež ze začátku zatlačen invazemi Francie atd a nepovede se mu získat další město (pro další kartu) tak je v háji, což se mi stalo. Nemá třeba šanci dobýt key, kde jsou 4 jednotky. Přišlo mi, že protestanti jsou dost zvýhodnění první půlku hry a těžko říct, jestli se časem karta obrátí, protože se tam dost her ani nedostalo.
Nerad soudím definitivně podle jednoho zahrání, ale myslím, že jsou daleko lepší hry pro dva hráče. Tohle je holt jen přídavek do časopisu.

21.4.2011 10:40:33

to kren: Diplomacy deck - lokalizacia
Ahoj kren,
pokusal som sa stiahnut lokalizovane kary z diplomacy deck, ale tvoje odkazy nefunguju :( bolo by mozne sa niekde k tomu dostat? Ďakujem...

28.1.2015 12:09:44

Vybíráme z Bazaru

Cry Havoc
Cry Havoc
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas